برگزیدگان سومین جشنواره داستانک کوردی در مهاباد معرفی شدند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد گفت: سومین جشنواره داستانک کوردی در مهاباد با معرفی برترین ها به کار خود خاتمه داد.

برگزیدگان سومین جشنواره داستانک کوردی در مهاباد معرفی شدند

جوانبخت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد با اشاره به اینکه سومین جشنواره سراسری داستانک کوردی توسط پایگاه خبری هاژه و به شیوه اینترنتی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید، در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: این جشنواره با شرکت پرشور ادیبان و علاقمندان و معرفی برترین ها به کار خود انتها داد.

جوانبخت اضافه نمود: در مجموع 302 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از تطبیق آثار با شرایط و چهارچوب های تعریف شده، تعداد 247 اثر از 136 داستان نویس به بخش داوری راه یافت.

او با بیان اینکه داوران پس از آنالیز آثار، 5 اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب کردند، همچنین 21 اثر نیز شایسته تقدیر تشخیص داده شدند، اضافه نمود: فرید عباسی فرید، آزاد عزیزی، بیژن رحمانی هر سه نفر از بوکان به ترتیب رتبه اول تا سوم و منصور مهرجویان و کویستان عبداللهی از مهاباد نیز به ترتیب رتبه چهار و پنجم این جشنواره را کسب کردند.

در دومین دوره این جشنواره که خرداد ماه سال گذشته برگزار گردید، 162 اثر از 88 داستان نویس پنج استان کشور شامل آذربایجان غربی، ایلام، کرمانشاه، لرستان و کردستان به دبیرخانه همایش ارسال شده بود.

ج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برگزیدگان سومین جشنواره داستانک کوردی در مهاباد معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزیدگان سومین جشنواره داستانک کوردی در مهاباد معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید