ابطال قرارداد کشتی گیران تیم های نظامی و برخورد با متخلفان

به گزارش بهترین عینک آفتابی، داستان حضور بعضی تیم های کشتی آزاد در رقابتهای لیگ برتر با نام های عجیب و غریب که تلفیقی از تیم های نظامی و غیرنظامی بود، وارد مرحله جدیدی شده و حالا ستاد کل نیروهای مسلح از برخورد جدی با متخلفان خبر داده است.

ابطال قرارداد کشتی گیران تیم های نظامی و برخورد با متخلفان

ستاد کل نیروهای مسلح نیز همزمان با شروع لیگ برتر کشتی به حضور غیرقانونی کشتی گیران سرباز در قالب تیم های غیر نظامی واکنش نشان داد و با ارسال چندین نامه به فدراسیون کشتی خواهان رسیدگی سازمان لیگ به این موضوع شد. این در حالی بود که تیم دانشگاه آزاد هم چندی قبل پس از باخت برابر یکی از همین تیمهای تلفیقی (نظامی و غیرنظامی) رسما به فدراسیون کشتی اعتراض و تهدید به کناره گیری از لیگ برتر کرد.

البته تمامی این اتفاقات و اعتراضات به رغم ارسال چندین نامه از ستاد کل نیروهای مسلح و باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی به فدراسیون کشتی، هر بار با سکوت فدراسیون و متولیان سازمان لیگ روبرو شد و در کمال تعجب هر هفته نیز این تیمهای مشکل دار با کارشان در لیگ برتر ادامه دادند!

اما حالا صبر ستاد کل نیروهای مسلح به سر آمده و این ستاد بدون مماشات با این تخلف با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی، آب پاکی را روی دست متولیان فدراسیون ریخته است. ستاد کل نیروهای مسلح طی این نامه، رسما بر غیر قانونی بودن حضور دو تیم رعد پدافند ساری و پاس تهران تاکید نموده که باعث اعتراض بعضی از تیمها شده بود.

ضمن اینکه در بخشی از این نامه آمده، تیم رعد پدافند ساری بر خلاف قوانین و ضوابط ستاد کل نیروهای مسلح اقدام به جذب و عقد قرارداد با کشتی گیران خارجی نموده که ستاد کل نیز از فدراسیون خواهان ابطال قراردادهای منعقده و برخورد با متخلفان شده است.

در انتها نامه نیز ستاد کل نیروهای مسلح حضور تیم های مذکور در این دوره از رقابتهای لیگ برتر را مغایر با قوانین و ضوابط ستاد دانسته و در نتیجه به فدراسیون اعلام نموده باید ضمن جلوگیری از حضور این تیمها، با متخلفان نیز برخورد قانونی و نتیجه را به ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کند.

تصویر نامه ستاد کل نیروهای مسلح به فدراسیون کشتی در زیر آمده است:

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ابطال قرارداد کشتی گیران تیم های نظامی و برخورد با متخلفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابطال قرارداد کشتی گیران تیم های نظامی و برخورد با متخلفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید