همه اخبار و مقاله ها

دو دستور پخت پنکیک محبوب

پنکیک، صبحانه ای مدرن، سبک و خوش مزه است. تاریخچهٔ پیدایش پنکیک به کشورهای اروپایی برمی شود اما امروزه در بسیاری از نقاط جهان نیز سِرو می شود. پنکیک در واقع نوعی کیک بسیار نازک و آسان پز است که از ترکیبِ مواد اصلی مانند انواع آردها، شکر و تخم مرغ حاصل می...

7 خرداد 1401

هافبک تیم ملی ایران شاگرد استراماچونی می گردد

به گزارش خبرنگاران، برخی از منابع خبری از پیشنهاد باشگاه الغرافه به سعید عزت اللهی هافبک ایرانی تیم وایله دانمارک خبر داده اند.

7 خرداد 1401

ژستد؛ گلزنی که آقای پاس گل شد!

رودی ژستد در اولین بازی های خود برای تیم فوتبال استقلال اصلا درخشان ظاهر نشد، اما رفته رفته توانست خود را کنار دیگر بازیکنان بیابد و جای درستش را در زمین پیدا کند. او تا امروز 2 پاس گل داده و با وجود آن که این آمار را نمی توان به طور گلی در طول دوران حضورش...

5 خرداد 1401

حاشیه ملاقات پیکان ، صنعت نفت، توصیه منصوریان به حسینی برای خرید شب عید ، اعتراض آبادانی ها به داور

نیمکت نشینان و بازیکنان تیم صنعت نفت آبادان به عملکرد داور مسابقه در نیمه اول معترض بودند.

5 خرداد 1401

سریال شوالیۀ ماه؛ داستان ابرقهرمان نو مارول

صد سال پیش ادوین هابل ثابت کرد که جهان ما در حال توسعه است. اما آن موقع هیچ کس فکرش را نمی کرد که صد سال بعد جهانی به وجود خواهد آمد که توسعهش خیلی سریع تر از این ها خواهد بود! همین الان چندین پروژه مربوط به جهان مارول در مراحل مختلف تولید هستند؛ از جمله...

4 خرداد 1401

فراخوان مسابقه نویسندگی با موضوع گردشگری پایدار

رئیس گروه مطالعات گردشگری دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری از برگزاری مسابقه نویسندگی برای جوانان با موضوع گردشگری پایدار با جایزه 400 تا هزار یورویی خبر داد.

3 خرداد 1401

پاکسازی پوست ، دوره ای اشتغال محور با بازار کاری گسترده

خبرگزاری خبرنگاران- پاکسازی پوست یکی از اعمالی است که باید به بخشی جدایی ناپذیر در مراقبت از پوست در زندگی هر فرد تبدیل گردد ، زیرا این عمل به حذف چربی های اضافی، سلول های مرده، کثیفی و عرق از روی پوست یاری کرده و علاوه بر اینکه فرصت نفس کشیدن به پوست را...

2 خرداد 1401

دست یابی به مولفه های توسعه همه جانبه از طریق آموزش و پرورش میسر است

تهران (پانا) - معاون اجرایی رئیس جمهور زیرساخت ها و بستر مناسب تعلیم و تربیت را یکی از مولفه های اصلی تحقق اهداف تعلیم و تربیت برشمرد.

2 خرداد 1401

تفریحات در آلمان

تفریح و تفریح از دیدگاه هر فرد و هر سلیقه ای فرق دارد؛ اما آلمان کشوری است که برای تفریحات خانوادگی و انواع تفریح های مدرن و خوشگذرانی های لوکس، بی نظیر ترین گزینه ها را در اختیارتان قرار می دهد. در هر شهر آلمان می توانید اوج هنر و فرهنگ اروپایی را در کنار...

1 خرداد 1401

وحید شمسایی کار سختی برای جوانگرایی در تیم ملی فوتسال دارد

تهران (پانا) - کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران معتقد است وحید شمسایی کار سختی برای جوانگرایی در پیش دارد.

31 اردیبهشت 1401

کره ای ها در آمار هم برتر از ایران بودند

تیم کره جنوبی در آمار نیز فزونی خود را به تیم ملی ایران دیکته کرد.

30 اردیبهشت 1401

6 ماموریت راهبردی در فرایند توسعه فناوری سلول های بنیادی

خبرگزاری خبرنگاران-تعریف و اجرایی سازی 6 مأموریت راهبردی در سال 1400 باعث شد تا حوزه سلول های بنیادی با قدرت بیش تری، به نقشه راه توسعه متعهد بماند.

30 اردیبهشت 1401

سفر به جزایر اسپانیا با ستاره ونک

آژانس هواپیمایی ستاره ونک مجری مستقیم تور اسپانیا است. این آژانس با بهره گیری از کارشناسان مجرب، تورهای اسپانیا را به مقاصد بارسلون، مادرید و جزایر اسپانیا با برترین کیفیت و خدمات در فصول مختلف سال برگزار می نماید.

28 اردیبهشت 1401

ملاقات مدیران عامل سرخابی ها با خاندوزی ، درج نماد استقلال و پرسپولیس در فرابورس تا آخر بهمن

در جلسه ای با حضور وزیر اقتصاد، مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و رئیس سازمان خصوصی سازی، مسائل و موضوعات مرتبط با واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آنالیز شد.

28 اردیبهشت 1401

خبر خوب برای پرسپولیس؛ یحیی برگشت

یحیی گل محمدی که چهار روز پس از دیدار تیمش برابر فولاد در اعتراض به مسائل مالی استعفا داده بود، چهار روز هم در تمرینات تیمش شرکت نکرد و خواستار حال مسائل مالی تیم شده بود.

27 اردیبهشت 1401

تور روسیه: تور روسیه: تور روسیه ارزان: شولتز: آلمان در صورت توقف واردات انرژی از روسیه با پیامدهای وخیمی روبرو می گردد

صدر اعظم آلمان هشدار داد در صورتی که واردات انرژی از روسیه به طور کامل متوقف گردد، آلمان با پیامدهای وخیمی روبرو خواهد شد.

26 اردیبهشت 1401

اعتبارات سال آینده به کمک احیای زمین چمن فاروج می آید

خبرنگاران/خراسان شمالی عضو شورای شهر فاروج گفت: یکی از مطالبات مردمی، احیای زمین چمن فاروج است که اعتبارات سال آینده زمینه آن را فراهم می سازد.

25 اردیبهشت 1401

درخواست تشکل های صنفی برای مقررات گذاری حوزه رمزارز و دوری از رفتارهای هیجانی

تهران (پانا) - به منظور ایجاد هم صدایی بخش خصوصی در زمینه مقررات گذاری در حوزه رمزارزها نشست همفکری با حضور نمایندگانی از انجمن های فین تک و بلاکچین ایران، کمیسیون رمزارز و بلاکچین نصر کشور و مدیران صرافی های رمزارز و فعالین حوزه کسب وکاری تشکیل شد.

24 اردیبهشت 1401

ساماندهی نظام مالیاتی زمینه ساز توسعه و آبادانی

خبرگزاری خبرنگاران- رییس کل سازمان امورمالیاتی کشوراظهار داشت: ساماندهی نظام مالیاتی ازجمله ساماندهی پرداخت ها و معافیت ها، موجب تامین مطلوب درآمدهای پایدار و عامل مهمی برای یاری به تحول و رونق مالی است.

24 اردیبهشت 1401

آنالیز عملکرد الدن رینگ روی کنسول ها؛ آیا بازی واقعا مشکل فنی دارد؟

بازی الدن رینگ (Elden Ring) تغییرات خیلی زیادی نسبت به نسخه بتا در سال گذشته نداشته است. سایت دیجیتال فاندری همان زمان نسخه های مختلف بازی را مورد آنالیز قرار داد و همچنان اعتقاد بر آن است که هیچ تردیدی در خصوص کیفیت کم نظیر الدن رینگ وجود ندارد. فرام سافتور...

23 اردیبهشت 1401
تعداد: (948)