برترین سوژه های عکاسی در اروپا، معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی

به گزارش بهترین عینک آفتابی، اروپا مملو از مقاصد زیبا از شهرهایی با معماری خیره کننده و چشم اندازهایی نفس گیر و زیباست. در سراسر اروپا بعضی از بی نظیرترین نقاط دنیا را خواهید یافت که برترین سوژه ها برای عکاسی هستند. اگر عکاس هستید یا به عکاسی و سوژه های ناب علاقمندید در این مقاله با ما باشید تا با برترین سوژه های عکاسی در اروپا آشنا شوید. بیشتر این سوژه ها را می توان برای یک تعطیلات کوتاه مورد بازدید قرار داد. اگر قصد خرید تور اروپا را دارید، بهتر است به فکر یک دوربین باکیفیت باشید. تا بتوانید لحظات نابی برای خود ثبت کنید.

برترین سوژه های عکاسی در اروپا، معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی

کلمار، فرانسه

یکی از زیباترین نقاط فرانسه، کلمار در منطقه آلزاس در شرق این کشور است که یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا به شمار می رود. کلمار مشهورترین منطقه در نزدیکی رودخانه است و مملو از بناهای شگفت انگیز چوبی و نمای رنگارنگ و مناسب برای عکاسان حرفه ای است. بعلاوه این مکان دارای یک منطقه ویژه به نام لا پتیت ونیس است که بازدید و عکاسی از آن بسیار زیبا و هیجان انگیز است. بهترین سوژه عکاسی در تور فرانسه، فقط این موارد نیست. فرانسه مملو ازجاذبه هایی است که خاطرات شما را رنگین تر خواهند کرد.

تالین، استونی

یکی دیگر از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا تالین است. تالین یکی از مقاصدی است که بازدید و عکاسی از آن در هر زمان از سال بسیار عالی است. شهری که در زمستان پشت بام های زیبا و پوشیده از برف و در پاییز رنگ های زیبا و خوش رنگ سراسر آن را فرا می گیرد.

در تالین منظره ها زیادی در اطراف شهر وجود دارد که زوایای عالی را برای عکاسی شما فراهم خواهد نمود و بعلاوه دارای نقاط تماشای، خیابان های سنگ فرش شده و معماری زیبا و فوق العاده ای است که بازدید و عکاسی از آنها بسیار لذت بخش است.

کپنهاگ، دانمارک

زیباترین منطقه در کپنهاگ نیهاون است که یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا محسوب می گردد. نیهاون یک منطقه بندری فوق العاده با ساختمانهای زیبا و قایق هایی چشمگیر در ساحل است. این شهر بعلاوه دارای بسیاری از نقاط فوق العاده جالب دیگر در سراسر شهر است که ارزش بازدید و عکاسی را دارد.

از اتاقهای ایالتی در کاخ کریستینزبورگ گرفته تا منظره شهر از کلیسای نجات دهنده و بعلاوه پارکها و خیابانهای زیبا که هر یک فرصتی عالی برای عکاسی به شمار می فرایند.

آمستردام، هلند

یکی دیگر از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا آمستردام است. آمستردام مقصدی است که کنار گذاشتن دوربین را بسیار مشکل می نماید. در سراسر منطقه سنتروم، تعداد زیادی کانال به هم پیوسته در سراسر شهر بافته شده است و در کنار سواحل آن، معماری زیبا و عجیب و غریبی وجود دارد.

اگر برای عکاسی از این مکان تماشا می کنید، توصیه می کنیم صبح زود با رنگ های زیبا و بعلاوه شب با انعکاس های فوق العاده ساختمان های رنگارنگ به این مکان بروید.

پراگ، جمهوری چک

پراگ یکی دیگر از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا است. این شهر یکی از شهرهای مورد علاقه در اروپا است که می توانید از تماشا و عکاسی از آن لذت ببرید. در سراسر شهر فرصت های شگفت انگیزی برای گرفتن عکس های زیبا شما وجود دارد. مانند پل فوق العاده قرون وسطایی چارلز و قلعه پراگ.

در مرکز پراگ، شهر قدیمی سنگفرش شده زیبا و بعلاوه منظره ها مختلف وجود دارد که عکاسی از آنها حس فوق العاده ای را به شما منتقل می نماید. پراگ یکی از مقاصدی است که می توانید تمام کارت های حافظه خود را با عکس های شگفت انگیز پر کنید و توصیه می کنیم این شهر را در صدر فهرست خود قرار دهید.

لندن، انگلستان

لندن با اتوبوس های دو طبقه کلاسیک، غرفه های تلفن قرمز، نقاط تماشای چشمگیر، چشم میزانای فوق العاده و فرصت های بی سرانجام برای عکاسی، یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا به شمار می رود. کاوش در این شهر در هر زمان از روز عالی است، اگرچه هنگام غروب آفتاب وقتی بسیاری از نقاط تماشای شهر روشن می شوند، بازدید و عکاسی از این شهر فوق العاده تر می گردد.

وین، اتریش

وین شهری مجذوب کننده با معماری غنی و بی نقص است که موضوعات فوق العاده ای را برای عکاسی ارائه می دهد از همین رو یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا محسوب می گردد. این شهر دارای کاخ های بزرگی مانند کاخ شونبرون و کاخ بلودر بسیار چشمگیر، فضای داخلی زیبا در کافه ها و هتل ها و دیگر عناصر زیبا مانند تراموا در اطراف شهر است که فرصت های زیبا و فوق العاده ای را برای عکاسی فراهم می آورد.

گنت، بلژیک

گنت شهری کوچک با مرکز قرون وسطایی، کلیساهای فوق العاده، معماری باستانی و رودخانه ای زیبا و یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا است. برای بازدید از منظره ها فوق العاده آن می توانید به سمت هل بلفورت و برای عکس های زیبا شبانه به امتداد کورنلی و گرسلی بروید و از عکاسی در این مکان های زیبا نهایت لذت را ببرید.

ونیز، ایتالیا

ونیز فوق العاده عاشقانه و بی نظیر، یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا است! تنها کانال، تله کابین، معماری قدیمی و خیابان های باریک آن برای گرفتن عکس های بی نظیر کافی است. بعلاوه در نزدیکی آن جزیره بورانو واقع شده است که تقریباً شبیه مکانی در کارتون ها است و یکی از رنگارنگ ترین مکان های دنیا است.

بلد، اسلوونی

دریاچه بلد مقصد زیبایی برای بازدید در اسلوونی و یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا است. معروف ترین عنصر کلیسای جزیره ای در وسط دریاچه است. در اطراف و بعلاوه از منظره ها بالا، چشم میزانای زیبایی از دریاچه می بینید. بازدید از این مقصد در تمام طول سال فوق العاده اس اغلب با برف در زمستان، رنگ های زیبا در پاییز و سبزه های فوق العاده در تابستان و بهار همراه است که آن را برای عکاسی فوق العاده می نماید.

بوداپست، مجارستان

بوداپست یکی از زیباترین ساختمان های مجلس دنیا را دارد و یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا به شمار می رود. این مکان فوق العاده چشمگیر است و یکی از بهترین نقاط عکاسی در اروپا است. یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی از آن، از طرف مقابل رود دانوب است.

بعلاوه در بوداپست، پل زنجیره ای باشکوه، قلعه بودا و سنگر ماهیگیران را خواهید یافت که بسیار برای عکاسی فوق العاده و مناسب هستند. پس از بازدید از این شهر، مطمئناً تعدادی عکس عالی و بی نظیر خواهید داشت.

پاریس، فرانسه

پاریس رویایی برای عکاسان است نقاط فراوان و زیبا در اطراف شهریکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا به شمار می رود. شما می توانید از مکان های تماشای فوق العاده، خیابان ها و معابر زیبا و عکاسی از آنها لذت ببرید. با داشتن چنین طیف متنوعی از نقاط برای عکاسی، این شهر برای گرفتن عکس در هر زمان از روز و در هر فصلی عالی است.

لیسبون، پرتغال

لیسبون نیز یکی دیگر از بهترین سوژه های عکاسی اروپا به شمار می رود که برای عکاسان بسیار لذت برانگیز بوده و دارای فرصت های زیادی برای عکاسی است. در سراسر شهر نماهای خیره کننده کاشی کاری شده، چشم میزانای شگفت انگیز (و رایگان) و بعلاوه نقاط تماشای چشمگیر را خواهید یافت. علاوه بر این در نزدیکی لیسبون ، سینترا واقع شده است که دارای مکانهای زیبا برای عکاسی از جمله کاخ پنا است. اقامت پرتغال در بهترین عینک آفتابی امکان پذیر است.

بارسلونا، اسپانیا

برای آشنایی با معماری های فوق العاده و زیبا در اروپا، به بارسلونا بروید. بارسلونا نیز یکی از بهترین سوژه های عکاسی در اروپا به شمار می رود. در سراسر شهر معماری طراحی شده به وسیله گائودی را خواهید دید که دارای طراحی های بسیار خلاقانه است. چند مورد برجسته از شهر عبارتند از ساگرادا فامیلیا، کازا باتلوو پارک گوئل که می توانید از بازدید و عکاسی از آنها نهایت لذت را ببرید.

باگذشت سال ها و توسعه استفاده از تکنولوژی، استانداردهای ...

ادامه مطلب

این قلعه در چند کیلومتری غرب براتیسلاوا واقع شده است. قلعه ا...

ادامه مطلب

حمل پول در سفر در دنیای امروز که چک و کارت های اعتباری، ...

ادامه مطلب

اروپا میزبان متنوع ترین ملت های دنیا است که در یکی از کو...

ادامه مطلب

کشورها در مساحت ها و میزان های مختلف وجود دارند. برخی ا...

ادامه مطلب

بروکسل دپارتمان سرمایه داری جامعه اروپا (و در حال ...

ادامه مطلب

روز ملی انگلیسسالانه مناسبت های زیادی هستند که در سرار د...

ادامه مطلب

معرفی 5 سوغاتی معروف بلژیکدر بلژیک اقلامی مانند شکلات، ن...

ادامه مطلب

در هرکشور یک سری مناسبت ها و تاریخ ها وجود دارد که برای مر...

ادامه مطلب

موزه بیزانتین و مسیحیتاین موزه برجسته در آتن، مجموعه متش...

ادامه مطلب

براتیسلاوا تکه ای از تاریخبراتیسلاوا، مرکز اسلواکی، در...

ادامه مطلب

روز دنیای موزه و میراث فرهنگی 28 اردیبهشتانجمن بین الملل...

ادامه مطلب

منبع: ژیوار

به "برترین سوژه های عکاسی در اروپا، معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین سوژه های عکاسی در اروپا، معرفی 14 لوکیشن برتر برای عکاسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید