تقدیر استاندار تهران و معاون وزیر از شهردار قرچک، ستاد بازآفرینی قرچک رتبه برتر استان تهران را کسب کرد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرگزاری خبرنگاران-استاندار تهران و معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از محسن خرمی شریف شهردار و دبیر ستاد بازآفرینی قرچک به خاطر رتبه برتر استان تهران در زمینه بازآفرینی تقدیر کرد.

تقدیر استاندار تهران و معاون وزیر از شهردار قرچک، ستاد بازآفرینی قرچک رتبه برتر استان تهران را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری بهترین عینک آفتابی از قرچک، در سی و یکمین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان تهران که به ریاست محسنی بندپی استاندار تهران برگزار گردید، ستاد بازآفرینی پایدار شهری قرچک پیروز شد در بین شهرهای استان تهران رتبه برتر را کسب کند.

سی و یکمین جلسه ستاد بازآفرینی پایدار شهری استان تهران به ریاست محسنی بندپی استاندار و با حضور چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از فرمانداران، شهرداران و دیگر مسئولان برگزار گردید که از شش شهر برتر استان تهران در حوزه بازآفرینی شهری تقدیر بعمل آمد.

به گزارش بهترین عینک آفتابی، در این جلسه نیز توسط استاندار تهران از بهمن خطیبی فرماندار و رئیس ستاد بازآفرینی شهرستان قرچک تقدیر کرد.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا

به "تقدیر استاندار تهران و معاون وزیر از شهردار قرچک، ستاد بازآفرینی قرچک رتبه برتر استان تهران را کسب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر استاندار تهران و معاون وزیر از شهردار قرچک، ستاد بازآفرینی قرچک رتبه برتر استان تهران را کسب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید