شهرداری تهران میزبان دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

به گزارش بهترین عینک آفتابی، با تصویب شورای شهر، شهرداری تهران ملزم به میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال 1400 شد.

شهرداری تهران میزبان دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری

میزبانی شهرداری تهران برای دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال 2022 - 2021 میلادی و 1400 شمسی در جلسه روز گذشته شورای شهر تهران آنالیز شد. این جلسه با تصویب طرح یک فوریت الزام شهرداری برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری با 15 رای موافق به انتها رسید.

حسن خلیل آبادی، رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران با دفاع از این طرح، از اهمیت بالای برگزاری این اجلاس اطلاع داد. وی در این رابطه اضافه نمود:

سال گذشته با حضور در این رویداد پیشنهاد دادیم تهران به عنوان میزبان مجمع سازمان جهانی گردشگری باشد و از این پیشنهاد نیز استقبال شد.

خلیل آبادی ضمن اشاره به امکانات غنی تفریحی و گردشگری تهران و بناهای تاریخی و فرهنگی این شهر، از قرار نداشتن تهران در بین مقاصد گردشگری کشور ابراز تاسف کرد و اضافه نمود:

جاذبه های تهران برای گردشگران جذابیت دارد؛ اما با وجود هزینه هایی که شهرداری در راستای بهبود شرایط گردشگری شهر تهران داشته، همچنان نتیجه مطلوب حاصل نشده است.

رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران ضمن تاکید بر امکان رسیدن به درآمدی پایدار به وسیله گردشگری، از نبود برنامه ریزی برای شرایط گردشگری مرکز اطلاع داد. وی با یادآوری این موضوع که یکی از راه هایی که در حوزه گردشگری می توانیم به نتیجه دلخواه برسیم، میزبانی و شرکت در رویدادها است، اذعان کرد:

پیشنهاد می کنم سال جاری میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری را عهده دار شویم؛ چرا که با اهمیت دادن به حوزه گردشگری انواع هنرها در شهر ظهور می یابد و خلاقیت و زیست پذیری مطلوب را نیز شاهد خواهیم بود.

منبع: کجارو / ilna.news

به "شهرداری تهران میزبان دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری تهران میزبان دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید