شورای رقابت اپراتورها را ملزم به ارائه بسته های اینترنتی متنوع با حجم بالا کرد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ایسنا: سخنگوی شورای رقابت از مصوبه نو این شورا مبنی بر اینکه اپراتورهای تلفن همراه موظف هستند بسته های اینترنتی متنوع را به مشترکان خود ارائه دهند اطلاع داد.

شورای رقابت اپراتورها را ملزم به ارائه بسته های اینترنتی متنوع با حجم بالا کرد

طی سال های اخیر، اپراتورهای تلفن همراه، بسته های اینترنتی را محدود نموده و اقدام به ارائه بسته های با حجم بالا، با مدت زمان مصرف کوتاه کردند.این اقدام در حقیقت به جهت اینکه به نوعی بتوانند قیمت بسته ها را افزایش دهند، اقدام به ارائه بسته های با حجم بالا با زمان بندی کوتاه کردند.

سپهر دادجوی توکلی- در گفت وگو با ایسنا، گفت: شورای رقابت علیه این اقدام اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی (براساس شکایت های واصله از سوی مردم) مصوبه ای صادر و اپراتورها را ملزم کرد که بسته های اینترنتی متنوع تر با حجم بالا که در حقیقت ذائقه مصرف کنندگان را پاسخ می دهد، ارائه دهند.

بر این اساس شورای رقابت در جلسه 623 خود که عصر امروز (سه شنبه هفتم آذر ماه) برگزار گردید، اپراتورهای تلفن همراه ارائه بسته های با حجم بالا با مدت زمان مصرف کوتاه که در حقیقت نوعی انحصار ارائه خدمات بسته های اینترنتی است را مورد مخالفت قرار داد و تصویب کرد که این اپراتورها ملزم به ارائه بسته های متنوع با حجم بالا در زمان عادی هستند.

منبع: انتخاب

به "شورای رقابت اپراتورها را ملزم به ارائه بسته های اینترنتی متنوع با حجم بالا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شورای رقابت اپراتورها را ملزم به ارائه بسته های اینترنتی متنوع با حجم بالا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید