نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار

به گزارش بهترین عینک آفتابی، نیمار دا سیلوا سانتوس جونیور، ملقب به نیمار، ستارهٔ برزیلی تیم پاری سن-ژرمن و تیم ملی برزیل است. این مهاجم برزیلی هم اکنون یکی از برترین فوتبالیست های دنیاست. در دنیای اخبار سلبریتی ها، تمامی رفتارها و تمایلات این افراد، تیتر اخبار روزنامه ها و سایت ها می شود. اینکه چه لباس و برندی می پوشند، چه گوشی همراهی دارند، چه ماشینی سوار می شوند و حتی به کجاها سفر می کنند، می تواند تا مدت ها سوژه دست اول اخبار باشد. در این مطلب ما هم قصد داریم نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار بیاندازیم.

نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار

همه به خوبی می دانیم که در میان ورزشکاران بزرگ دنیا و به خصوص فوتبالیست های مطرح، یکی از علاقمندی ها، جمع کردن خودروهای خاص و گرانقیمت است. معروفیت نیمار هم فقط به خاطر جادویی که با توپ انجام می دهد نیست، این بازیکن به داشتن کلکسیون ماشین منحصربه فرد نیز معروفیت دارد.

نکته جالب در مورد نیمار این است که گاهی دیده شده او حتی رنگ گوشی همراهش را نیز با خودرویی که سوار می شود ست می کند! در این مطلب، همانطور که اشاره کردیم نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار می اندازیم و خودروهای خاص آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

1 - لامبورگینی وننو (Lamborghini Veneno)

اولین خودرویی که از کلکسیون ماشین نیمار به آن می پردازیم، لامبورگینی وننو است. این خودروی 5 میلیون دلاری، یکی از خودروهای خاص دنیاست که طراحی و قدرت موتور فوق العاده ای دارد. سبک طراحی وننو، با خطوط فضایی و متفاوت، چشم ها را به سمت خود می کشاند.

لامبورگینی وننو مجهز به یک پیشرانه 12 سیلندر با حجم 6.5 لیتر است. این پیشرانه قدرتی برابر با 740 اسب بخار دارد که با یک گیربکس نیمه اتوماتیک 7 دنده خودرو را به حرکت درمی آورد. این خودرو با شتاب 2.8 ثانیه از زمین جدا شده و به حداکثر سرعت 355 کیلومتر بر ساعت می رسد.

شتاب خارق العاده، قدرت بالای پیشرانه و طراحی بی نظیر این خودرو، مثال زدنی است. لامبورگینی وننو خودرویی خاص و فرق دارد که تنها 9 عدد از آن تولید شده است. این خودروی گران قیمت که هر کسی توان خرید آن را ندارد، در کلکسیون ماشین نیمار مانند یک نگین می درخشد.

آگهی های خرید و فروش لامبورگینی

2 - لیکان هایپر اسپرت (Lykan Hypersport)

شاید نام لیکان چندان به گوشتان آشنا نباشد. دومین خودرو از کلکسیون ماشین نیمار در یک شرکت اماراتی تولید شده است. خودرویی متفاوت که از آن تنها 7 عدد ساخته شده است. یکی از نکات جالب در مورد این خودرو استفاده از تیتانیوم و الماس در ساخت آن است.

قیمت لیکان هایبر اسپرت چیزی حدود 4 میلیون دلار است. طراحی متفاوت لیکان هایپر، این خودرو را از بسیاری از خودروهای مشابهش متمایز کرده است. طراحان این خودرو، تمامی المان هایی که یک خودروی فضایی و متفاوت نیاز دارد، را در این خودرو استفاده کرده اند.

لیکان، مجهز به یک پیشرانه 6 سیلندر است که قدرتی برابر با 740 اسب بخار دارد. تنها 2.8 ثانیه زمان لازم است تا این مجذوب کننده اماراتی به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد و سپس حداکثر سرعت 386 کیلومتر بر ساعت را تجربه کند.

از نکات جالب این خودرو، استفاده از دوخت طلا در روکش چرم خودروها، به کار رفتن فلزات گران قیمت در داخل کابین و استفاده از الماس در قاب چراغ ها است که این خودرو را بیشتر خاص و متفاوت نشان داده است.

طراحی بی نظیر، قدرت بالای پیشرانه و کیفیت بالای ساخت، از ویژگی های این خودروی بی نظیر است. شاید به جز قیمت بالای این خودرو نتوان اشکال دیگری برای آن متصور بود.

3 - استون مارتین ولکان (Aston Martin Vulcan)

استون مارتین یکی از لوکس ترین برندهای خودرو در دنیاست که از قضا این بازیکن برزیلی یکی از بهترین مدل های آن را در اختیار دارد. این خودروی انگلیسی را بیشتر در فیلم های جیمز باند دیده ایم. خودرویی با ظاهری خاص، متفاوت و استثنایی که شبیهی برایش وجود ندارد و یک مدل مجذوب کننده در کلکسیون ماشین نیمار محسوب می شود.

استون مارتین ولکان یک پیشرانه 12 سیلندر با حجم 7 لیتر دارد و به واسه این پیشرانه قدرتی برابر با 800 اسب بخار تولید می کند. این خودرو که با قیمتی بیش از 3 میلیون دلار به فروش می رود، امکانات رفاهی بسیار خوب و ایمنی بالایی دارد.

ترمزهای قوی استون مارتین معروفیتی دنیای دارند. با وجودی که با نگاه به این خودرو فکر می کنیم کاملاً مماس بر زمین طراحی شده، اما به دلیل سیستم تعلیق بسیار خاص استون مارتین ولکان، ضمن رانندگی شهری با این خودرو، ضربات هیچ دست انداز و ناهمواری به داخل کابین منتقل نمی شود.

4 - کویینگزگ CCXR ترویتا (Koenigsegg CCXR Trevita)

این خودروی سوئدی، یک سوپر اسپرت زیباست. خودرویی که بدنه آن تماماً از فیبر کربن ساخته شده است. طراحی کویینگزگ با بسیاری از خودروهای سوپر اسپرت تفاوت دارد. از نمای جانبی، بخش جلوی خودرو شباهت زیادی به دماغه هواپیما دارد. از این خودرو 5 میلیون دلاری تنها سه عدد ساخته شده است.

کویینگزگ CCXR ترویتا مجهز به یک پیشرانه 8 سیلندر با حجم 4.8 لیتر است. قدرتی که کونیگزگ می تواند تولید کند، حدود 1004 اسب بخار است. عددی عجیب که باعث شده این خودروی لوکس و گران قیمت در میان سوپر اسپرت ترین خودروهای دنیا و در کلکسیون ماشین نیمار قرار بگیرد.

5 - فراری 458 ایتالیا (Ferrari 458 Italia)

پنجمین خودروی موجود در کلکسیون خودروهای نیمار یک فراری است. فراری 458 ایتالیا یکی از مجذوب کننده ترین طراحی ها را در میان خودروهای تولید شده این کمپانی دارد.

این خودروی گران قیمت، با یک پیشرانه 8 سیلندر با حجم 4.5 لیتر تولید شده است. پیشرانه قدرتمند این فراری، قدرتی برابر با 597 اسب بخار را تولید می کند. فراری 458 ایتالیا تنها 3 ثانیه زمان نیاز دارد تا از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت این خودرو 320 کیلومتر بر ساعت است.

نیمار در حال رانندگی با فراری 458 ایتالیا

فراری 458 ایتالیا شاید در میان کلکسیون ماشین نیمار قیمت کمتری داشته باشد، اما از آن مدل خودروهایی است که به تعداد بیشتری تولید شده اند. آنچه این فراری را متمایز کرده، جدا از قدرت پیشرانه، طراحی بی نهایت زیبای این خودرو است که چشم ها را در پی خود می کشاند.

عایق بندی عالی، هندلینگ بی نظیر و سیستم تعلیق بسیار خوب این خودرو، سواری با این سوپر اسپرت مجذوب کننده را بدل به تجربه ای فراموش نشدنی می کند. نکته جالب در مورد فراری 458 این است که یک نمونه از آن وارد کشور شده است.

6 - مرسدس بنز AMG

در کلکسیون ماشین نیمار برزیلی، یک مرسدس بنز اسپرت نیز دیده می شود. AMG یک سوپر اسپرت کوپه مجذوب کننده است که زبان طراحی خاص و متفاوتی دارد. فرم نمای روبرو شاید امضای مرسدس بنز را با نوع طراحی چراغ و جلوپنجره داشته باشد، اما طراحی بخش عقب، کاملاً خاص و منحصر به فرد است.

مرسدس بنز AMG که با امکانات رفاهی و ایمنی بسیار خوبی عرضه شده، یک پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری دارد. این خودرو با این پیشرانه، قدرت 503 اسب بخار را تجربه می کند. در مدت زمانی حدود 3.7 ثانیه، مرسدس بنز AMG از صفر به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می رسد و حداکثر سرعت 310 کیلومتر بر ساعت را نیز تجربه می کند.

در هر صورت مرسدس بنز AMG یکی دیگر از خودروهای کلکسیون نیمار است که مجذوب کنندهیت های منحصربه فرد خودش را دارد.

آگهی های خرید و فروش مرسدس بنز

7 - آئودی R8 اسپایدر

نیمار علاقه زیادی به برند آئودی دارد و از این خودروساز مطرح، چند خودرو در کلکسیون خود دارد. آئودی R8 اسپایدر، نسبت به دیگر خودروهای کلکسیون نیمار طراحی نسبتاً ساده ای دارد. یعنی خطوط سوپراسپرت های لوکس بر روی بدنه این خودرو دیده نمی شود.

با این حال، این مدل آئودی یک خودروی کم نظیر است. این خودرو که حدود 200 هزار دلار قیمت دارد، مجهز به یک پیشرانه 10 سیلندر 5.2 لیتری است که قدرتی برابر با 540 اسب بخار تولید می کند.

این مدل آئودی شتابی برابر با 3.5 ثانیه دارد و در این مدت می تواند به حداکثر سرعت 319 کیلومتر بر ساعت برسد. امکانات رفاهی کامل و ایمنی بالای آئودی اسپایدر، رانندگی دلچسب را با این خودرو امکان پذیر می کند.

آگهی های خرید و فروش آئودی

8 - مازراتی MC12

یکی دیگر از ماشین های کلکسیون نیمار از برند مازراتی است. MC12 یک سوپر اسپرت مجذوب کننده از این برند ایتالیایی است. این مدل مازراتی روی شاسی فراری انزو ساخته شده و بدنه آن از فیبر کربن ساخته شده است.

مازراتی MC12 یک پیشرانه 12 سیلندر 6 لیتری دارد که قدرتی برابر با 621 اسب بخار تولید می کند. این خودرو با شتاب 3.8 ثانیه، حداکثر سرعت 330 کیلومتر بر ساعت را تجربه می کند. خودرویی مجذوب کننده با امکانات رفاهی و ایمنی بالا، که در میان خودروهای سوپر اسپرت دنیا می درخشد.

آگهی های خرید و فروش مازراتی

کلام آخر

معمولاً افراد مشهور که علاقهٔ زیادی به جمع آوری خودروهای خاص دارند، به مرور زمان و با تولید خودروهای نو، بعضی از خودروها را از لیست کلکسیون خود خارج می کنند. از طرف دیگر، در میان خودروهای این افراد گاهی خودروهای معمول تر که دیگر افراد ثروتمند هم توان خرید آن را دارند دیده می شود که برای استفاده روتین آن را سوار می شوند.

در میان کلکسیون ماشین نیمار، به جز خودروهای لوکس و سوپر اسپرت گران قیمت، خودروهای دیگری مانند پورشه پانامرا توربو، یک مدل فولکس واگن، آئودی Q7 و آئودی RS7، نیز دیده می شود. این موضوع نشان می دهد که نیمار علاقه ویژه ای به برند آئودی دارد.

به علاوه او یک هواپیمای شخصی 6 میلیون پوندی هم دارد که گاهی با آن پرواز می کند. برخلاف بسیاری از فوتبالیست ها و افراد مشهور، نیمار علاقه زیادی ندارد که کلکسیون خودروهای خود را به نمایش بگذارد.

منبع: بلاگ دیوار

به "نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به کلکسیون ماشین نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید