هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، شرکت هتل بین المللی قصر طلایی درسال 1386 توسط بنیانگذار گروه هتلهای بین المللی قصر مرحوم محمود سزاوار به ثبت رسید. موضوع شرکت عبارتست از ساخت و تاسیس و نگهداری هتل و هتلداری و اداره امور آن و اقدام به هر نوع فعالیت بازرگانی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به موضوع شرکت مربوط باشد.مساحت کل عرصه پنج هزار مترمربع می باشد.مساحت و مشخصات بنا - ساختمانی 20 طبقه به مساحت کل 70000متر مربع در دو فاز می باشد.

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

فضاهای اقامتی:

در این بخش مجموعا 610 واحد که شامل 40 اتاق سینگل ، 170 اتاق دبل رویال ، 180 اتاق کانکت ، 100 سوئیت ، 60 آپارتمان رویال و 40 پرزیدنت روم ولوکس و 20 پرنسس روم پیش بینی شده است.اتاقها با امکان استقرار یک یا دو تخت اضافی برای نفر اضافه پیش بینی شده است. این موضوع بر اساس احتیاج مسافرین همیشگی مشهد که عموما خانوادگی سفر می کنند می باشد.

آپارتمانها در قالب آپارتمان رویال و لوکس طراحی و تجهیز شده است. در آپارتمانهای لوکس و رویال امکان اقامت برای 4 نفر و در آپارتمان های رویال امکانات رفاهی و فضای بیشتری در نظر گرفته شده است و در این واحدها امکانات کامل یک واحد اقامتی (مسکونی) پیش بینی شده است.سوئیت ها با امکانات خواب برای 4 نفر در امکان استقرار دو تخت اضافی طراحی شده است.

فضاهای ورزشی و تفریحی:

این بخش شامل فضاهایی ورزشی و تفریحی میباشد از جمله سالن ماساژ، سالن بیلیارد، سالن بدن سازی، سالن محل تفریح و بازی بچه ها و بازیهای رایانه ای است. در طراحی این هتل فضایی پیش بینی شده است که مسافرین می توانند فرزند خردسال خود را به این محل سپرده و به زیارت و یا خرید بروند. در این قسمت با استفاده از مربیان توانمند اوقات فراغت این خردسالان با آموزش و بازیهای آموزنده غنی خواهد شد. (دنیای بچه ها)

فضاهای خدماتی:

در این قسمت فضاهایی از قبیل سالن جشنها، مرکز برگزاری همایشها و جلسات پیش بینی شده است وجود چنین فضاهایی باعث ایجاد تنوع در خدمات شده است همچنین هتل بین المللی قصر اولین هتل کشور میباشد که مجهز به سیستم ویدئو کنفرانس کشوری متصل شده است.

تلفن رزرو هتل : 05118038

تلفن رزرور دفتر تهران : 22220035

چنانچه تجربه حضور و اقامت در هتل قصر طلایی مشهد را دارید میتوانید با مراجعه به این صفحه تجربه خود را درج نمایید و به خدمات این هتل امتیاز دهید. جهت اینکار شما میبایست عضویت کاربری سایت داشته باشید.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: لست سکند

به "هتل بین المللی قصر طلایی مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل بین المللی قصر طلایی مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید