هشدار مدیریت بحران در خصوص برف و باران تهران ، مردم اطراف رودخانه ها توقف نکنند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران ضمن هشدار جهت احتمال بالا آمدن سطح آب به دلیل بارش شدید برف و باران در ارتفاعات گفت: مردم استان تهران از توقف و اتراق کنار رودخانه ها اجتناب نمایند.

هشدار مدیریت بحران در خصوص برف و باران تهران ، مردم اطراف رودخانه ها توقف نکنند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، حامد یزدی مهر، ظهر دوشنبه در جمع بهترین عینک آفتابی از صدور هشدار نارنجی بارش برف و باران به وسیله سازمان هواشناسی اطلاع داد.

یزدی مهر با بیان اینکه طبق پیش بینی های هواشناسی از صبح فردا سه شنبه 16 تا صبح چهارشنبه 17 اسفندماه نیمه شمالی استان به ویژه ارتفاعات تهران با بارش باران همراه با رعد و برق همراه خواهد بود گفت: در نقاط مستعد بارش تگرگ و برخی ساعات وزش باد شدید، بارش باران و برف و وقوع کولاک مورد انتظار است.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بیان داشت: بر اثر بارش های پیش بینی شده لغزندگی جاده ها در مسیرهای کوهستانی و کولاک برف مورد انتظار است و توصیه اکید مدیریت بحران این است در صورت ضرورت تردد در محورهای کوهستانی و لغزنده تمهیدات لازم اتخاذ گردد.

وی در ادامه به بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها بر اثر تداوم بارش های پیش بینی شده اشاره نمود و عنوان داشت: با توجه به این مورد آب گرفتگی معابر و اختلال در سفرهای بین شهری دور از انتظار نیست.

یزدی مهر بیان داشت: توصیه مدیریت بحران به کوهنوردان حرفه ای و آماتور این است که اکیداً از فعالیت های کوهنوردی اجتناب نمایند و بعلاوه از توقف در حاشیه مسیل ها و رودخانه ها بپرهیزند. مدیرکل مدیریت بحران استان تهران بیان داشت: با توجه به صدور هشدار نارنجی ستاد بحران در استان تهران به صورت صد درصدی در حالت آماده باش کامل خواهند بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار مدیریت بحران در خصوص برف و باران تهران ، مردم اطراف رودخانه ها توقف نکنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مدیریت بحران در خصوص برف و باران تهران ، مردم اطراف رودخانه ها توقف نکنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید