هیات بازبینی فیس بوک درخواست های حذف محتوا را آنالیز می نماید

به گزارش بهترین عینک آفتابی، از این پس کاربران فیس بوک می توانند با ارائه درخواستی به هیات بازبینی آن خواهان حذف محتوایی شوند که مایل نیستند در شبکه اجتماعی قرار بگیرد.

هیات بازبینی فیس بوک درخواست های حذف محتوا را آنالیز می نماید

هیأت نظارت فیس بوک روز گذشته گفت کاربران می توانند درباره پست ها، تصاویر و ویدئوهایی که تصور می نمایند نباید در این پلتفرم باقی بمانند، درخواست ارائه نمایند.

این هیأت گفت درخواست حذف از تمام کاربرانی را قبول می نماید که نسبت به محتوای پست شده توسط دیگران معترض هستند و از فرایندهای تجدیدنظر فیس بوک خسته شده اند.

تا به امروز کاربران این شبکه اجتماعی فقط درصورتی قادر به درخواست تجدیدنظر از هیأت نظارت بودند که محتوای آنها توسط فیس بوک حذف شده بود.

توماس هیوز مدیر هیأت نظارت فیس بوک در بیانیه ای گفت: اینکه کاربران بتوانند برای حذف محتوا از فیس بوک درخواست ثبت نمایند، نشان دهنده گسترش قابلیت های هیأت نظارت است.

فیس بوک سال گذشته هیأت بازبینی را ایجاد کرد تا به عنوان مرجع نهایی درباره ماندن یا حذف شدن محتوا در پلتفرم هایش تصمیم گیری کند.

از زمان شروع به فعالیت این هیأت حدود 300 هزار درخواست به آن ارجاع شده اند. البته این بدنه آنالیز درخواست ها را اولویت بندی می نماید زیرا احتمالاً روی کاربران سراسر دنیا تأثیر گذار است.

این هیأت به کاربران اجازه می دهد برای حذف محتوا از طرف سوم درخواست ثبت نمایند و در این میان از حریم شخصی کاربران نیز حفاظت می نماید.،مهر

منبع: ایران آنلاین

به "هیات بازبینی فیس بوک درخواست های حذف محتوا را آنالیز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات بازبینی فیس بوک درخواست های حذف محتوا را آنالیز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید