پرداخت عیدی جاماندگان با حقوق اسفند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرگزاری خبرنگاران-درپی پیغام های بعضی بازنشستگان مبنی بر دریافت نکردن عیدی، مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد؛ عیدی این تعداد از بازنشستگان با حقوق اسفند پرداخت می گردد.

پرداخت عیدی جاماندگان با حقوق اسفند

به گزارش خبرگزاری بهترین عینک آفتابی به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، درپی پیغام های بعضی بازنشستگان مبنی بر دریافت نکردن عیدی، مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد؛ عیدی این تعداد از بازنشستگان با حقوق اسفند پرداخت می گردد.

آقای علی خدامی گفت: احکامی که نیمه دوم بهمن تا قبل از تاریخ مصوبه هیئت وزیران به صورت قطعی و جاری تغییر پیدا نموده، ولیکن عیدی آنها در انتها بهمن ، کارسازی نشده است؛ حسب پردازش، احکام عیدی آنها اسفند 1400 کارسازی خواهد شد.

وی اضافه نمود: طبق مصوبه هیئت وزیران، دستورالعمل نحوه محاسبه و پرداخت عیدی سال 1400 تهیه و مبلغ عیدی براساس آن واریز شد.

به گفته مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری؛ طبق مصوبه 27 بهمن هیئت وزیران، برای بازنشستگان و موظفینی که پرداخت حق عائله مندی و اولاد آنها برعهده صندوق بازنشستگی کشوری است و در فهرست حقوق بهمن به آنان حقوق پرداخت شده است، مبلغ ثابت 16 میلیون ریال به عنوان عیدی سال 1400 پرداخت شده است و در صورت وجود چندین وظیفه بگیر از یک دفتر کل، مبلغ فوق به صورت مساوی بین وظیفه بگیران تقسیم می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پرداخت عیدی جاماندگان با حقوق اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت عیدی جاماندگان با حقوق اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید