اخبار مجلس

شاه اردن: امنیت عربستان بخشی از امنیت اردن و منطقه است

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس شورای مشورتی عربستان سعودی در سفری به امان با شاه اردن ملاقات و درباره تحولات منطقه گفت وگو کرد.

9 اردیبهشت 1401

چرایی آغاز فعالیت کارگروه تدابیر اجرائی در مذاکرات وین

طی هفته گذشته، پیشرفت های اندکی در موضوعات اصلی مورد مصاحبه در مذاکرات وین حاصل شده و تشکیل کارگروه تدابیر اجرائی را نیز باید از نتایج آن دانست، لیکن بدلیل تداوم تحرک ناکافی طرف های غربی همچنان کُندی تصنعی برفرایند مصاحبهها حاکم است.

28 فروردین 1401

صادرات بنزین متوقف شد؟

به گزارش خبرنگاران، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: شرکت ملی نفت ایران در راستای توسعه علم و فناوری گام عملی برداشته و واگذاری کار های فناورانه و دانش محور به شرکت های فناورانه، منظره نویدبخشی برای ملت ایران است.

22 بهمن 1400

موافقت دولت با تحویل سوخت یارانه ای به بالگردهای امداد و نجات

تهران (پانا) - هیات وزیران با محاسبه سوخت تحویلی به بالگردهای امداد و نجات و اورژانس به نرخ یارانه ای موافقت کرد.

17 بهمن 1400

افزایش نرخ خوراک صنایع ، اختصاص 6 هزار میلیارد تومان برای صندوق تثبیت بورس

به گزارش خبرنگاران، با انتشار لایحه بودجه 1401، تحلیل هایی درباره تاثیر ارقام مندرج در بودجه بر بورس منتشر شده است. اما کدام ارقام بودجه بر بورس تاثیرگذارند و چه تغییراتی نسبت به سال گذشته در آنها حادث شده است.

27 دی 1400

شروع مراسم تقدیر از جامعه پزشکی کشور

خبرگزاری خبرنگاران- مراسم تقدیر از جامعه پزشکی و تکریم و معارفه روسای کل سازمان نظام پزشکی با حضور وزیر بهداشت شروع شد و رئیس مجلس نیز در این مراسم حضور خواهد یافت.

7 آذر 1400

برنامه احداث پل دوم روی رودخانه مرزی ایران و افغانستان لغو شد

در نشست کارگروه ساماندهی مبادی ورودی و خروجی مجاز زمینی کشور ضمن مروری بر مصوبات پیشین کارگروه، دو موضوعِ طرح پیشنهادی پایانه ریلی شلمچه و همچنین طرح جامع پیشنهادی پایانه مرزی میلک مورد بررسی قرار گرفت و با نظر اعضا در خصوص آنها تصمیم گیری شد.

31 تیر 1400

سقف بودجه سال 1400 تصویب شد

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب ماده واحده لایحه بودجه سال 1400 کل کشور، دخل و خرج کشور را در سال آینده را مشخص کردند.

27 فروردین 1400

خبرنگاران آخرین شرایط شیوع ویروس کرونا در کرمان بررسی شد

کرمان - خبرنگاران - جانشین استاندار در ستاد کرونای استان کرمان گفت: در حال حاضر 12 شهرستان این استان دارای شرایط آبی، 10 شهرستان شرایط زرد و سیرجان در شرایط نارنجی واقع شده است.

13 فروردین 1400

تلفیق قانون یارانه معیشتی مجلس با طرح دولت تخلف از قانون است

قانون مجلس روشن است، قرار بوده برای 6ماه اقداماتی ازسوی دولت انجام شود، منابع و مصارف آن هم به دقت مشخص شده است. دولت فقط باید در بحث اجرا تصمیم گیری کند و الزاما تنها مجاز است درباره فرم و شکل اجرا حرف بزند.

7 بهمن 1399

بودجه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیش از 13 هزار و 969 میلیارد ریال است

بودجه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر اساس لایحه بودجه 1400 کل کشور بیش از 13 هزار و 969 میلیارد ریال برآورد شده است.

1 بهمن 1399

خبرنگاران درباره عیسی صدیق

تهران- خبرنگاران- عیسی صدیق یکی از نامداران فرهنگی ایران زمین در سده گذشته محسوب می شد؛ فردی که برای ایجاد آموزش عالی به عنوان یکی از طرح های نوسازی و توسعه تلاش زیادی کرد که نمونه مهم آن تاسیس دانشگاه تهران بود تا آنجا که نام او را بیش از هر چیز با این...

12 دی 1399

مشاغلی که می توانند در محدودیت های کرونایی فعال باشند

تهران (پانا) - کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط و فرایند بیماری کووید 19 در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.

29 آذر 1399

برخورد قانونی با ناقضان دستورالعمل های ستاد مدیریت کرونا

خبرنگاران/لرستان استاندار لرستان گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا با هر گونه تخلف، برخورد قانونی انجام می پذیرد .

19 آذر 1399

بخشنامه تنقیحی نحوه اجرای ماده (47) قانون تامین اجتماعی جایگزین 18 بخشنامه قبلی شد

به منظور افزایش شفاف سازی مقررّات سازمانی، رعایت اصل قانون مداری، ایجاد وحدت رویه و بهبود مستمر امور در واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در حوزه بازرسی از کارگاه ها، بخشنامه تنقیحی موضوع اجرای ماده 47 قانون تأمین اجتماعی پس از جلسات متعدد و کارشناسی...

5 آذر 1399

لایحه جامع انتخابات از اسفند 97 به قوه مقننه ارائه شده است

تهران (پانا)- قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس ادعای مطرح شده درخصوص اینکه لایحه جامع انتخابات به کمیسیون امور داخلی کشور نیامده است، را فاقد وجاهت قانونی دانست.

18 آبان 1399

نماینده مجلس: گزارش پرونده قرارداد ویلموتس تا دو هفته دیگر جمع بندی می گردد

رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: گزارش پرونده مربوط به قرارداد ویلموتس تا دو هفته دیگر جمه بندی و برای تصمیم گیری به صحن کمیسیون اصل 90 ارائه خواهد شد.

10 آبان 1399

شورای همکاری خلیج فارس: موضع ما در حل سیاسی بحران یمن ثابت است

دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی با نخست وزیر دولت مستعفی یمن تاکید نمود که موضع این شورا در حل سیاسی بحران یمن ثابت است.

21 مرداد 1399

جزئیات پرداخت تسهیلات به بازنشستگان کشوری برای خرید سهام ETF

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ایجاد امکان سرمایه گذاری بازنشستگان علاقه مند این صندوق در صندوق واسطه گری اقتصادی یکم (ETF) با استفاده از تسهیلات 10 میلیون ریالی اطلاع داد.

4 مرداد 1399

وسیله نقلیه حامل قاچاق به نفع دستگاه کاشف ضبط می گردد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که وسیله نقلیه قاچاقچیان به نفع دستگاه کاشف جهت استفاده در امر مبارزه با قاچاق ضبط گردد.

17 تیر 1399
تعداد: (25)