آموزش با فناوری عجین می شود و روش تدریس ارتقا یافت خبرنگاران

به گزارش بهترین عینک آفتابی، یک شرکت فناور با ایجاد یک سامانه واقعیت افزوده آموزشی به معلمان سراسر کشور، خدمات ارائه می دهد.

آموزش با فناوری عجین می شود و روش تدریس ارتقا یافت خبرنگاران

به گزارش گروه دانش و فناوری بهترین عینک آفتابی، بهزاد سامانی مدیرعامل شرکت دانش بنیان بومی سازان فناوری های پیشرفته تسنیم، گفت: ما در حوزه واقعیت اضافه نموده مشغول به فعالیت هستیم و در این راستا، سامانه جامع چند وجهی واقعیت اضافه نموده آرامکس را راه اندازی کردیم. این سامانه همانگونه که از اسم آن پیدا است در حوزه واقعیت اضافه نموده خدمات رسانی می کند.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان بومی سازان فناوری های پیشرفته تسنیم، در ادامه اضافه نمود: سه دسته از کاربران از این سامانه بهره مند می شوند. افرادی که می خواهند آموزش دریافت کنند، آموزش دهندگان و تولیدکنندگان محتوا در حوزه واقعیت اضافه نمود، از جمله کاربران استفاده کننده از خدمات این اپلیکیشن هستند.

وی ادامه داد: واقعیت اضافه نموده تولید شده در این سامانه در قالب، عکس، فیلم، مدل سه بعدی ارائه می شود. ما به عنوان واسط میان ارائه دهنده محتوا و دریافت کننده آن فعالیت داریم. همچنین خود ما نیز تولید محتوا انجام می دهیم، به ویژه در ابتدای راه اندازی سایت، محتوای قابل توجهی تولید شد، تا سایت بتواند فعالیت عادی خود را آغاز کند.

این فعال صنایع نرم و خلاق، با اشاره به ویژگی های فناورانه این حوزه، گفت: در ابتدای کار، حوزه های مختلفی را مانند تبلیغات، ساخت محصولاتی مانند مبلمان و مانند آن ها را تحت پوشش قرار دادیم. اما در ادامه تصمیم گرفتیم که برای افزایش کیفیت، در ابتدا فقط روی یک حوزه متمرکز شویم، به همین دلیل، در حال حاضر در حوزه آموزش کار می کنیم.

سامانی ضمن تاکید بر مزایای استفاده از این فناوری در حوزه آموزش، اضافه نمود: دبیران و معلمان از جمله کاربر های اصلی این سایت محسوب می شوند. بسکمک از آن ها قصد دارند تا به منظور ارائه آموزش باکیفیت تر، از محتوای سایت بهره مند شوند. همچنین این فناوری به ارتقاء روش تدریس آن ها کمک می کند.

مدیرعامل شرکت دانش بنیان بومی سازان فناوری های پیشرفته تسنیم، گفت: امیدوار هستیم تا در آینده حوزه کاری این سامانه را گسترش دهیم و حوزه های دیگری را نیز به سبد کاری خود اضافه کنیم. در حال حاضر مدل درآمدی این سامانه براساس اخذ کارمزد و یا بهای تولید محتوا، پایدار است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آموزش با فناوری عجین می شود و روش تدریس ارتقا یافت خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش با فناوری عجین می شود و روش تدریس ارتقا یافت خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید