بخش ویژه دفاع مقدس در دومین جایزه کتاب سال زنجان

به گزارش بهترین عینک آفتابی ، دومین دوره جایزه کتاب سال استان زنجان با همکاری این موسسه و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در سه گروه تالیف، ترجمه و احیاء متون برگزار می گردد.

بخش ویژه دفاع مقدس در دومین جایزه کتاب سال زنجان

آثار منتشر شده مولفان و پدید آورندگان ایرانی و خارجی در حوزه زنجان شناسی، آثار مولفان و پدیدآورندگان زنجانی در تمام حوزه ها و آثاری که نخستین بار در سال 1398با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چاپ شده باشند می توانند در دومین دوره جایزه کتاب سال استان زنجان شرکت نمایند و داوری شوند.

لازم به ذکر است، ملاک داوری آثار ارسالی به این دوره از جایزه کتاب سال زنجان سال انتشار و شناسنامه کتاب خواهد بود.

در این جایزه، ویراست جدید آثار علمی، اگر به تشخیص گروه داوری، 40درصد نسبت به ویراست قبلی تغییر نموده باشد مجددا قابل آنالیز خواهد بود.

کتاب های آموزشی از دایره انتخاب و داوری جایزه کتاب سال خارج می شوند و هر جلد از کتاب های دوره ای در صورت استقلال محتوایی، حکم یک کتاب مستقل را دارد؛ در غیر این صورت آنالیز کتاب منوط به ارائه نیمی از مجلدات است.

براساس این فراخوان، هر مولف باید 3 نسخه از اثر خود را برای شرکت در فرآیند داوری حداکثر تا 15مهر ماه به دبیرخانه این جایزه به نشانی زنجان، میدان استقلال، ساختمان مرکزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان ارسال کند و آثار دریافتی بازگردانده نخواهند شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "بخش ویژه دفاع مقدس در دومین جایزه کتاب سال زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش ویژه دفاع مقدس در دومین جایزه کتاب سال زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید