بیش از 153 هزار داوطلب برای کنکور ارشد 99 ثبت نام کردند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون برای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 حدود 153 هزار و 512 نفر در سایت سنجش ثبت نام کردند.

بیش از 153 هزار داوطلب برای کنکور ارشد 99 ثبت نام کردند

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه بهترین عینک آفتابی با بیان اینکه برای آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99، تا صبح امروز شنبه 23 آذرماه تعداد 153 هزار و 512 نفر در آزمون ثبت نام کردند، گفت: این آزمون همراه با مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور پنج شنبه 28 و آدینه 29 فروردین ماه سال 1399 برگزار می گردد.

توکلی ادامه داد: آزمون کارشناسی ارشد در 6 گروه آموزشی برای 141 کد رشته امتحانی و پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، مجازی، پیغام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه ها و موسسات دولتی و دانشگاه ها و موسسات غیردولتی و همچنین پردیس های خودگردان برگزار می گردد.

مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: مهلت ثبت نام در آزمون ورودی کارشناسی ارشد دوشنبه 25 آذرماه سرانجام می پذیرد و به داوطلبان توصیه می گردد تا این زمان با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیش از 153 هزار داوطلب برای کنکور ارشد 99 ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 153 هزار داوطلب برای کنکور ارشد 99 ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید