تست : چه کسی گلدان را شکسته است ؟ ، شما چه می گویید ؟!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرنگاران:تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از نگاه به تصویر به این سوال پاسخ دهید: چه کسی گلدان را شکسته است؟ هیچ نشانه ای که مشخص کنده پاسخ سوال باشد در تصویر وجود ندارد.

تست : چه کسی گلدان را شکسته است ؟ ، شما چه می گویید ؟!

تست روانشناسی یکی از ابزارهای سنجش سلامت روان است تست روانشناسی و نتیجه آن تنها به وسیله یک متخصص بهداشت روان شامل روان پزشک، روان شناس یا روانکاو قابل ارزیابی و استفاده است تست روانشناسی و نتیجه گیری آن معمولاً شامل استفاده از چند ابزار شامل تست ها، سؤالات شفاهی، تکمیل پرسشنامه، توضیح حال مراجع و مصاحبه با او و اطرافیان می گردد تست روانشناسی و استفاده از ابزارهای مختلف به متخصصان بهداشت روان این امکان را می دهد که دید بهتر نسبت به شخصیت مراجع داشته باشند تست روانشناسی در هیچ نقطه ای قرار نیست قضاوتی از پاسخ های شما انجام گردد

شاخه ای از روانشناسی که در زمینه شخصیت و تفاوت آن بین افراد است روانشناسی شخصیت نام دارد. آیا تا به حال برایتان سوال شده بود که چرا دو نفر با شخصیت های کاملا متفاوت دوستان خوبی هستند اما دو نفر با شخصیت های مشابه دشمن همدیگر می شوند؟ پاسخ سوالتان را در تست شخصیت شناسی زیر پیدا کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از نگاه به تصویر به این سوال پاسخ دهید: چه کسی گلدان را شکسته است؟ هیچ نشانه ای که مشخص کنده پاسخ سوال باشد در تصویر وجود ندارد. در واقع هیچ پاسخ صحیحی برای سوال وجود ندارد فقط قرار است با پاسخ به این سوال به ویژگی های شخصیتی خود پی ببریم.

هر کسی در زندگی خود تصمیم هایی می گیرد. تصمیم هایی که گاهی اوقات اشتباه و گاهی اوقات درست و سازنده هستند. گذشته از تمام این ها نشانه ها، فرضیات و درک فرد نقش مهمی در تصمیم گیری دارند. به گفته روانشناسان هر تصمیمی انعکاسی از تاثیر شخصیت آدم هاست.

A

به نظر می رسد واضح ترین پاسخ سوال مورد A باشد. بقیه افراد در تصویر به او نگاه می نمایند و او به نشانه پشیمانی سرش را پایین انداخته است. البته ممکن است او شخصیتی باشد که همواره تقصیرها را به گردن می گیرد. کسی که همواره خود را قربانی دیگران می نماید.

طبق انتخاب شما می توان گفت شما فرد ریزبین و مسئولی هستید و نسبت به هر چیز و هر کسی که دور و برتان است محتاط هستید.

B

مورد B از همه بزرگ تر است و مراقب خواهر و برادرهای کوچک ترش است. او طوری به B نگاه می نماید که گویا مقصرواقعی است و لبخند او به خاطر برنده شدن در تشخیص پیروزیت آمیز مقصر واقعی است. به نظر برخی ها او نگاه محبت آمیزی به مورد A می نماید و می خواهد بدون قضاوت او را درک کند.

اگر مورد B را انتخاب نموده اید فرد هوشیاری هستید که معتقدید قبل از قضاوت باید دیگران را درک کرد و در پی عدالت هستید. شما دوستانتان را در سختی ها رها نمی کنید و در کنار مسائل خودتان مسائل دیگران را نیز درک می کنید.

C

مورد C کمی مرموز است. او زبان بدن مرموزی دارد. ببینید چگونه دست هایش را در جیبش گذاشته است مثل این که می خواهد احساساتش را بروز ندهد. به نظر می رسد دارد فکر می نماید: بله من این کارو کردم اما تا تو هستی هیچکس به من شک نمی نماید.

اگر مورد C را انتخاب نموده اید و نظرتان این است که دارد احساساتش را پنهان می نماید شما دارای یک شخصیت رهبری هستید. شما می توانید مسائلی را تشخیص دهید که علتش دیگران باشند نه شرایط. به همین علت است که همواره نسبت به اطرافیانتان محتاطانه عمل می کنید اما به ظاهر این را نشان نمی دهید. قدرت رهبری خودتان را باور دارید و به همین علت همواره در هر موضوعی ایده های خوبی ارائه می دهید.

D

مورد D به خاطر شکستن گلدان و از عواقب آن می ترسد. او به جز مادرش تنها کسی است که به گلدان شکسته نگاه می نماید. او پشت مادر پنهان شده است تا با عصبانیت و خشم او روبرو نگردد.

اگر مورد D را انتخاب نموده اید فردی مسئول و قابل اعتماد هستید. به خاطر همین ویژگی هاست که در تمام مراحل زندگی پیروز هستید. همواره با قبول کردن نقص هایی که دارید سعی می کنید آدم بهتری باشید. به راحتی به دیگران اعتماد می کنید به همین علت آدم حساسس و احساساتی هستید.

منبع:پایگاه آموزشی طلا

منبع: رکنا

به "تست : چه کسی گلدان را شکسته است ؟ ، شما چه می گویید ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست : چه کسی گلدان را شکسته است ؟ ، شما چه می گویید ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید