تصویب 123 پروژه توسعه محلی در منطقه 15

به گزارش بهترین عینک آفتابی، شهردار منطقه 15 از تصویب 123 پروژه توسعه محلی در نواحی هفتگانه منطقه 15 با رویکرد مردم محوری اطلاع داد.

تصویب 123 پروژه توسعه محلی در منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی با اعلام خبر فوق اضافه نمود: 37 پروژه در فاز نخست و و 86 پروژه درفاز دوم با مجموع اعتباری بالغ بر 57 میلیارد تومان با هدف جلب مشارکت و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان به تایید و تصویب نهایی رسید.

او با اشاره به اینکه پروژه های ابلاغی مرحله نخست مربوط به محلات دارای بافت فرسوده در محدوده نواحی 1 و 2 است که توسط مدیران دفاتر توسعه محله ای شناسایی و احصا شده است اضافه نمود: در این راستا 15 پروژه در حوزه فنی و عمران، 8 پروزه در حوزه شهرسازی و معماری، 3 پروژه در حوزه اجتماعی و فرهنگی و 11 پروژه در حوزه خدمات شهری در حال اجراست.

محمدی ادامه داد: در مرحله دوم نیز 227 پروژه پیشنهاد شد که در نهایت 86 پروژه به تایید رسید که سهم حوزه خدمات شهری و محیط زیست: 39 پروژه، حوزه حمل و نقل و ترافیک 9 پروژه، حوزه اجتماعی و فرهنگی 23 پروژه، حوزه معاونت فنی و عمرانی 10 پروژه و سهم حوزه شهرسازی و معماری 5 پروژه است.

او اضافه نمود: نگاه ما این است که با تمرکز بر روی پروژه های کوچک مقیاس در محله ها بتوانیم ضمن تامین رضایت شهروندان، از مشارکت حداکثری آنان و نیز شورایاران برای توسعه محلی بهره گرفته و شعار مدیریت شهری مبنی بر تهران شهری برای همه را محقق کنیم.

شهردار منطقه گفت: استفاده از ظرفیتهای موجود در محله و منطقه، عدم احتیاج به کد پروژه اقتصادی، مشارکت و استقبال شهروندان و شورایان محله از این پروژه ها و اجرایی کوتاه مدت از این پروژه از نقاط قوت پروژه های توسعه محلی است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تصویب 123 پروژه توسعه محلی در منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب 123 پروژه توسعه محلی در منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید