توضیح معاون سابق باشگاه استقلال در مورد تغییرات اخیر

به گزارش بهترین عینک آفتابی، بعد از تغییرات در هیات مدیره استقلال، شائبه هایی در خصوص نقش مهرداد بذرپاش در چیدمان نو هیات مدیره باشگاه استقلال پیش آمده بود که باشگاه استقلال این خبر را با انتشار بیانیه ای تکذیب کرد.

توضیح معاون سابق باشگاه استقلال در مورد تغییرات اخیر

در این رابطه محمد حسین مولایی معاون پیشین فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال به بهترین عینک آفتابی گفت: من هم قویاً این شایعه را تکذیب می کنم و اعلام می دارم آقای بذرپاش کوچک ترین ارتباطی با اتفاقات اخیر استقلال نداشته و ندارد.

وی تاکید کرد: این را قویاً اعلام می کنم چون در این زمینه کاملاً یقین دارم. ارتباطاتی که در گذشته بین آقای بذرپاش و برخی از حاضرین در تیم مدیریتی استقلال بود، هیچ ارتباطی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در حضور کنونی آنها در این باشگاه ندارد.

معاون پیشین استقلال در ادامه بیان داشت: اما با این وجود خیلی از ابهامات و سئوالاتی که از قبل وجود داشت همچنان به قوت خود باقی است و کماکان برای ما این سئوال وجود دارد که این اندازه اصرار آقای علی نژاد معاون وزارت ورزش بر اجرایی شدن تفکرات خودش در استقلال و دلیل این همه حمایت او از آقای مددی چیست؟

مولایی بیان داشت: با احترام به همه اعضای کنونی هیات مدیره استقلال، اما مصوباتی که امروز در جلسه فوق العاده و فوری هیات مدیره انجام شد، پیش از این از طریق هیات مدیره قبلی هم با قید فوریت تصویب شده بود که مدیرعامل باشگاه از انجام آنها خودداری می کرد.

وی بیان داشت: برخی سئوال های دیگر هم همچنان بدون پاسخ مانده که امیدوارم هیات مدیره نو به آنها رسیدگی کند. سئوالاتی مثل اینکه حق مشاوره کارگزار با باشگاه چه بود، مبلغ آن چقدر بود و به چه شخصی پرداخت شد؟ یا سئوالاتی که در خصوص آکادمی وجود داشت و اتفاقاتی که در آن افتاده بود. پاسخ این سئوال ها و خیلی سئوالات دیگر باید تعیین شود و اگر امروز هم این اتفاق نیفتد، مطمئن باشید که به زودی با روشن شدن پاسخ این سئوالات خیلی از معماهای باشگاه استقلال حل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توضیح معاون سابق باشگاه استقلال در مورد تغییرات اخیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح معاون سابق باشگاه استقلال در مورد تغییرات اخیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید