جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می گردد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سومین دوره جایزه ملی تعالی گردشگری از سوی دانشگاه علم و فرهنگ با همکاری پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی تابستان 1403 برگزار می گردد.

جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می گردد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، روابط عمومی دانشگاه علم و فرهنگ گفت: این دوره از جایزه ملی تعالی گردشگری با هدف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه ها و سازمان های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و اجرای پروژه های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توأم با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات پیروز بنگاه های گردشگری، ارج گذاشتن به کارکنان سازمان های متعالی و بهره ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن برترین سازمان ها اعم از خصوصی، دولتی یا غیرانتفاعی در زمینه گردشگری، تابستان سال جاری برگزار می گردد.

برگزاری جایزه ملی تعالی گردشگری با بهره گیری از مدل های علمی روز جهان، خطوط هدایت برای سازمان های گردشگری ایجاد می نماید تا پیشرفت ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی مقدار گیری کند.

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری بر مبنای ارزیابی خبرگان صنعت گردشگری و اساتید دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ، به بنگاه ها و نهادهایی اعطا می گردد که در کسب نتایج مطلوب در صنعت گردشگری توانمند هستند. تمام بنگاه ها و شرکت های فعال در صنعت گردشگری در بخش های مختلف اعم از اقامت، حمل ونقل، تفریح و تفریح، آژانس های مسافرتی، رستوران و خدمات غذایی و … می توانند متقاضی جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری باشند.

منبع: دنیای سفر

به "جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جایزه ملی تعالی گردشگری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید