رفتار عجیب یک لیدر با خرید جنجالی پرسپولیس

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ملاقات دیشب ذوب آهن و پرسپولیس در استادیوم فولادشهر مثل تمام بازی های فصول گذشته این دو تیم، خالی از حاشیه نبود. جدای از نشست خبری جنجالی و ناتمام مربی پرسپولیس، یک اتفاق عجیب در هنگام خروج کاروان پرسپولیس از استادیوم برای چندثانیه حاضران کم تعداد در اطراف اتوبوس را متعجب کرد.

رفتار عجیب یک لیدر با خرید جنجالی پرسپولیس

در حالی که تمام اعضای باشگاه پرسپولیس در اتوبوس نشسته بودند و منتظر بودند با اجازه نیروی انتظامی حاضر در صحنه حرکت نمایند، یکی از لیدر های میانسال باشگاه ذوب آهن به اتوبوس پرسپولیسی ها نزدیک شد و گفت که می خواهد یک موضوع خیلی کوتاه را از نزدیک به بازیکن پرسپولیس بگوید.

درحالی که ماموران تصور نمی کردند فردی که حدودا 50 ساله بود بخواهد اقدام خارج از عرفی نشان دهد، به او اجازه دادند کمی به اتوبوس نزدیک گردد. اما در کمال تعجب ناگهان لیدر ذوبی ها آغاز به صحبت کردن با صدایی بلند خطاب به سینا اسدبیگی کرد: کیک تولدت رو تو تمرین فوت می کنی، نهارت رو تو اردو ذوب آهن می خوری، شام رو تو اردوی پرسپولیس؟ خیلی ... هستی! خیلی ... گنده تر از تو هم اومده ذوب آهن و رفته، ولی ذوب آهن مونده!

بعد از این حرف ها، سینا اسدبیگی که در اتوبوس نشسته بود، متعجب از گفتار عجیب آن لیدر سرش را به نشانه تاسف تکان داد و سمت دیگری را نگاه کرد. بلافاصله بعد از این اتفاق ماموران لیدر ذوب آهن را از صحنه دور کردند و یکی از افسران که از بقیه قدیمی تر به نظر می رسید با شناختن آن لیدر به او گفت که هربار به استادیوم می آیی یک ماجرایی درست می کنی و از او خواست هرچه سریع تر از استادیوم بیرون برود!

لازم به ذکر است، اسدبیگی که هنوز تکلیف قراردادش با ذوب آهن و پرسپولیس به طور کامل روشن نشده، با یک دسته گل پیش از آغاز بازی دیشب به سمت نیمکت گاندو ها رفت و از هم تیمی ها و مربیان سابقش اصطلاحا رخصت گرفت.

منبع: ورزش3

منبع: فرارو

به "رفتار عجیب یک لیدر با خرید جنجالی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار عجیب یک لیدر با خرید جنجالی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید