عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برشود، او عجله کرد، مطالبات این مربی به زودی پرداخت می شود

به گزارش بهترین عینک آفتابی، به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت و برداشت من این است او نگران پرداخت های خود بود.

عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برشود، او عجله کرد، مطالبات این مربی به زودی پرداخت می شود

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: برداشت من این است استراماچونی نگران پرداخت های خود بودT امیدواریم او به زودی به ایران برگردد.

به گزارش فارس، عباس عراقچی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابراز امیدواری به حل مشکل استراماچونی سرمربی ایتالیاdی باشگاه استقلال تهران گفت: به درخواست مسعود سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران دست بکار شدیم و با مذاکرات متعددی که خود من با سفیر ایتالیا در تهران و همینطور سفیر خودمان در کشور ایتالیا داشتیم در تلاشیم با وساطت آقای پرونه سفیر ایتالیا در تهران استراماچونی به تهران و هدایت تیم استقلال بازگردد.

معاون سیاسی وزیر امور خارجه اضافه نمود: به نظرم آقای استراماچونی عجله کرد و با کمک سفارت های ایران در ایتالیا و سفیر ایتالیا در تهران بزودی پرداخت و مطالبات مالی معوقه او به حسابش خواهد رفت و برداشت من این است او نگران پرداخت های خود بود.

وی تاکید کرد: اخبار برخی رسانه ها مبنی بر ترک کشور بواسطه مسایل اخیر درست نبوده و در صحبتی که استراماچونی با سفیر ایتالیا در تهران داشته خواستار حل مسائل پرداخت های خود از سوی باشگاه استقلال بوده است.

معاون سیاسی وزارت خارجه اعلام کرد: البته خود آقای استراماچونی می داند مسائل پرداخت در حقوق او ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکاست و قطعا با علم به این موضوع با باشگاه استقلال تهران قرار داد بسته است. امیدوارم با تلاش های سفیر ایتالیا در تهران بزودی او را مجددا در سمت سرمربیگری تیم استقلال تهران ببینم.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: عصر ایران

به "عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برشود، او عجله کرد، مطالبات این مربی به زودی پرداخت می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عراقچی: در تلاشیم استراماچونی به ایران برشود، او عجله کرد، مطالبات این مربی به زودی پرداخت می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید