استقلال در تهران به الهلال باخته بود، عاقبت آبی ها قهرمانی نیست!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، شکست تلخ و کاملاً قابل پیش بینی آبی پوشان مقابل الهلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حذف این تیم از چرخه مسابقات، واکنش های متعددی را از کارشناسان و پیشکسوتان باشگاه استقلال در پی داشت.

استقلال در تهران به الهلال باخته بود، عاقبت آبی ها قهرمانی نیست!

محمد نوری پیشکسوت آبی پوشان در این خصوص گفت: متداول ترین کار پس از شکست این بود که مدیرعامل باشگاه در برنامه تلویزیونی از هواداران که قلب شان جریحه دار شده بود عذرخواهی کند. اما ایشان حتی این کار را هم نکردند و به جای عذر خواهی مدیرعامل شاهد توجیهات معاون ایشان بودیم.

عوض پیشین کمیته فنی آبی پوشان شرح داد: این شکست دلایل متعددی داشت که مسائل فنی کمترین نقش را در آن داشت. ما در واقع دوشنبه شب و در دبی از الهلال شکست نخوردیم. ما درست پس از اتمام فصل گذشته و در تهران به این تیم عربستانی باختیم و تردید نداشته باشید که شکست مقابل عربستان تازه آغاز فصلی پر فراز و نشیب برای ما است که انتهای آن هم به قطعاً به قهرمانی ختم نخواهد شد.

وی بیان داشت: همانطور که از شواهد و قرائن به خوبی می شد این شکست را پیش بینی کرد، همانطور هم می شود از همین امروز پیش بینی کرد که عاقبت این استقلال در لیگ برتر قهرمانی نیست.

نوری تاکید کرد: فوتبال کاملاً علم و منطق دارد و قوانین آن مثل ریاضیات است. همانطور که در ریاضی 2 ضربدر 2 می شود 4، در فوتبال هم جمع صداقت، علم، تخصص، تعهد در بحث مدیریت بعلاوه بودجه کافی و اراده برای هزینه کردن این بودجه و البته داشتن تیمی کامل، پر مهره، کادر فنی کامل و باتجربه و خیلی عوامل دیگر می شود قهرمانی. حالا هواداران خودشان بنشینند و این داشته ها را با هم جمع کنند و ببینند آیا جمع اینها قهرمانی می شود؟

پیشکسوت آبی پوشان گفت: مدیران استقلال هنوز هم در خصوص پول قایدی و نحوه خرج کرد آن شفافیت ندارند. در برنامه زنده تلویزیونی مشخص شد در خصوص مسعود ریگی شفافیت نداشتند. ما در جابجایی بازی را باختیم و وانمود کردند برنده جابجایی شده اند. ما پیشکسوتان هم به حرمت هواداران و به خاطر در پیش بودن بازی با الهلال سکوت کردیم تا بر بحران های این تیم اضافه نشود. اما از امروز دیگر سکوت جایز نیست.

بازیکن پیشین آبی پوشان گفت: ما از آقای سجادی انتظار داریم امروز تصمیمی مناسب برای استقلال بگیرند. خواسته ما از تصمیم مناسب این نیست که فقط مدیرعامل یا اعضای هیات مدیره عوض شوند. مطالبه امروز ما تغییر نگرش در مدیریت استقلال است. انتظار ما انتخاب مدیری از خانواده استقلال، توانمند و دارای تجارب لازم است.

وی تاکید کرد: خانواده بزرگ استقلال آنقدر غنی هست که مدیرانی از جنس و خانواده خودش در آن مشغول شوند. سالهاست که متاسفانه غریبه ها که آگاهی نسبت به شرایط این تیم ندارند عهده دار مدیریت شده اند و حاصل آن هم کاملاً مشخص است. اگر آقای سجادی قرار است امروز تغییراتی در این تیم ایجاد کند، باید این تغییرات به سود استقلال باشد. در غیر این صورت صرف اینکه تنها تغییری ایجاد کند تا از فشار هوادار و پیشکسوت خلاص شود کافی نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال در تهران به الهلال باخته بود، عاقبت آبی ها قهرمانی نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در تهران به الهلال باخته بود، عاقبت آبی ها قهرمانی نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید