عطایی: برای شرایط برفی تمرین نداریم، سطح خیابان ها را از برف پاک می کنیم، دوباره برفی می شود

به گزارش بهترین عینک آفتابی، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: برودت هوا در سطح شهر در حد یخبندان نیست و برفی باریده که سطح شهر را یک مقدار سفید کرده است، البته ما نیز برای این شرایط تمرین نداریم.

عطایی: برای شرایط برفی تمرین نداریم، سطح خیابان ها را از برف پاک می کنیم، دوباره برفی می شود

به گزارش گروه اجتماعی بهترین عینک آفتابی، اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره عدم نمک پاشی معابر سطح شهر که مشکلاتی را برای شهروندان و پلیس راهور ایجاد کرده است، گفت: برف یکی دو ساعت است که شروع شده و در بخشی از مناطق شمالی تهران شاهد بارش برف هستیم.

وی ادامه داد: معاونت خدمات شهری از شهریور ماه تمهیداتی را در نظر گرفت که شامل تجهیزات و ماشین آلات، برف روب، نمک پاش و محلول پاش بود که در اختیار همه مناطق هستند. همچنین عوامل انسانی و آموزش دیده خدمات شهری در تمامی مناطق مستقر هستند.

عطایی در واکنش به اینکه نمک پاشی باید از ساعاتی قبل از شروع برف انجام می شد، گفت: با توجه به ترافیک صبحگاهی، ماشین آلات سنگین در مناطقی که شاهد بارش برف هستیم، نمی تواند فعالیت کند و برف نیز به اندازه ای نیست که بخواهیم تیغه زنی داشته باشیم و گریدر کار کند.

او ادامه داد: برف محدود است و باید شن و نمک پاشیده شود. در حال رصد همه نقاط هستیم و در تلاش هستیم همکاران ما در خدمات شهری شن و نمک در سطح شهر پخش کنند.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران شرح داد: برودت هوا در سطح شهر در حد یخبندان نیست و برفی باریده که تنها سطح شهر را یک مقدار سفید کرده است، البته ما نیز برای این شرایط تمرین نداریم.

او در پاسخ به این سوال که تصاویر در سطح شهر نشان می دهد، برف در برخی مناطق نسبتا سنگین است و یخ زدگی نیز در سطح شهر مشاهده می شود، گفت: سطح خیابان ها را پاک می کنیم، دوباره سفید می شود، برف نشسته و نمی توان آن را در هوا با تیر زد، برف طبیعی است و باید روی زمین بنشینید و با شن و نمک و یا گریدر آن را برطرف کرد.

عطایی افزود: مدیران اجرایی شهرداری و ما آمادگی کامل داریم، ولی این نکته را توجه داشته باشید که برف تازه شروع شده و هنوز در تمام سطح شهر برف نباریده است و در مناطقی که شاهد بارش برف هستیم همکاران در حال رصد مناطق هستند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا نمک پاشی صورت نگرفته است، گفت: چرا در برخی نقاط نمک پاشی اجرا شده است، اما برف روی نمک ها می بارد و باید مجددا نمک پاشی شود.

او در پاسخ به این سوال که پلیس راهور از خدمات رسانی شهرداری ناراضی است، گفت: ترافیک صبحگاهی نیز تاثیر داشت و مردم نیز با تجهیزات تابستانی و بدون بخاری و برف پاک کن وارد خیابان ها شدند که مشکلاتی را به وجود آورد.

وی افزود: در منطقه 1، 2 و بخش هایی از منطقه 5 شاهد بارش برف هستیم و نمک پاشی در این مناطق تا زمانی که برف ببارد، ادامه دارد.

منبع: ایلنا

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "عطایی: برای شرایط برفی تمرین نداریم، سطح خیابان ها را از برف پاک می کنیم، دوباره برفی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: برای شرایط برفی تمرین نداریم، سطح خیابان ها را از برف پاک می کنیم، دوباره برفی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید