علوی: حضور نکونام شوک مثبتی به فولاد وارد کرد، مربی اسپانیایی به اهواز بر می شود

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سرپرست تیم فولاد خوزستان اظهار داشت مقدمات بازگشت یوسو سسما به اهواز در حال اجرا است و این اتفاق در کوتاه ترین زمان ممکن رخ می دهد.

علوی: حضور نکونام شوک مثبتی به فولاد وارد کرد، مربی اسپانیایی به اهواز بر می شود

سیدمحمد علوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بهترین عینک آفتابی، درباره پیروزی تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل ذوب آهن گفت: خدا را شکر بعد از حضور نکونام دو بازی است که تیم امتیاز کامل را گرفته. البته جا دارد از کوشش های عبدالله ویسی هم تشکر کنیم، ولی با حضور نکونام شوک مثبتی به تیم وارد و می بینید که نتیجه هم حاصل شده است.

وی با اشاره به اینکه در فوتبال ایران تغییرات مربی طبیعی است، یادآور شد: در فوتبال مربیان ساک به دوش هستند و یک روز می آیند و یک روز هم می فرایند. الان مهم این است که ما با وجود جواد نکونام در دو بازی مهم پیروز شدیم. او سه سال در کنار این تیم بوده است و به خوبی بازیکنان را می شناسد. الان همکاری متقابلی بین کادر فنی و بازیکنان به وجود آمده است و تیم پیروز شده شش امتیاز مهم در این دو بازی کسب کند.

سرپرست تیم فولاد درباره غیبت آیاندا پاتوسی در ترکیب این تیم خاطر نشان کرد: پاتوسی دچار مصدومیت شده است و به محض اینکه بهبود پیدا کند به ترکیب تیم اضافه خواهد شد.

علوی درباره اینکه قرار است یوسو سسما مربی اسپانیایی که در گذشته همراه تیم فولاد بوده است، دوباره به جمع سرخپوشان خوزستانی اضافه گردد، گفت: مقدمات بازگشت او به اهواز در حال اجرا است و بعد از صدور ویزا و مهیا شدن مقدمات به تیم اضافه می گردد. این اتفاق قرار است در کوتاه ترین زمان ممکن رخ بدهد.

وی در انتها توضیح داد: امیدوارم برد های فولاد تداوم داشته باشد و بتوانیم مردم خوزستان را راضی کنیم. تنها دلخوشی این مردم همین فوتبال و فولاد است. نمی دانید که مردم بعد از این دو پیروزی فولاد چقدر راضی هستند. ان شاءالله این راضیی برای مردم ادامه دار باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علوی: حضور نکونام شوک مثبتی به فولاد وارد کرد، مربی اسپانیایی به اهواز بر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علوی: حضور نکونام شوک مثبتی به فولاد وارد کرد، مربی اسپانیایی به اهواز بر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید