فراخوان مسابقه نویسندگی با موضوع گردشگری پایدار

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس گروه مطالعات گردشگری دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری از برگزاری مسابقه نویسندگی برای جوانان با موضوع گردشگری پایدار با جایزه 400 تا هزار یورویی خبر داد.

فراخوان مسابقه نویسندگی با موضوع گردشگری پایدار

به گزارش ایرنا، محمد یزدی با اعلام این خبر گفت: بنا بر اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا)، مسابقه رقابت نویسندگی برای جوانان در حوزه های اولویت دار آیورا ویژه گروه سنی 15 تا 24 سال برگزار می شود.

یزدی افزود: با توجه به اینکه تمرکز نخستین دوره از مسابقه مورد نظر بر روی زباله های دریایی و ماهیگیری غیرقانونی است، علاقمندان به شرکت در مسابقه باید مقالات خود را در خصوص ارتباط گردشگری پایدار با دو موضوع یاد شده تهیه کنند.

رئیس گروه مطالعات گردشگری گفت: براساس شرایط اعلام شده از سوی دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا)، مقالات باید به زبان انگلیسی و در 2 تا 4 هزار کلمه در فرمت Arial 12 Narrow تهیه و حداکثر تا 21 بهمن ماه سال 1400 به پست الکترونیک به نشانی [email protected] و [email protected] ارسال شوند.

به گفته یزدی و بنا بر اعلام دبیرخانه اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) مقالات برتر در نشریه IRON Silver Jubilee Commemorative Magazine منشر و به سه نفر اول جوایز 400، 600 و 1000 یورویی تعلق خواهد گرفت. جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.iora.int مراجعه شود.

منبع: دنیای سفر

به "فراخوان مسابقه نویسندگی با موضوع گردشگری پایدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مسابقه نویسندگی با موضوع گردشگری پایدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید