لیگ برتر بسکتبال، شهرداری گرگان از مهرام انتقام گرفت، شاگردان شاهین طبع به قهرمانی نزدیک شدند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ملاقات سوم سری فینال لیگ برتر بسکتبال بین دو تیم شهرداری گرگان و مهرام تهران به سود گرگانی ها به خاتمه رسید.

لیگ برتر بسکتبال، شهرداری گرگان از مهرام انتقام گرفت، شاگردان شاهین طبع به قهرمانی نزدیک شدند

به گزارش بهترین عینک آفتابی، تیم های شهرداری گرگان و مهرام تهران در سومین بازی از پنج گانه فینال لیگ برتر بسکتبال از ساعت 20:15 امروز (پنجشنبه) به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 88 بر 66 به سود شهرداری گرگان به انتها رسید تا در بازی شماری 2 بر یک از مهرام پیش بیفتد.

شهرداری گرگان بر خلاف بازی شکننده گذشته در کوارترهای اول و دوم، تیم برتر میدان بود و با نتایج 21 بر 18 و 18 بر 8 از مهرام پیش افتاد. حاصل کوشش بازیکنان دو تیم در کوارتر سوم، تساوی در امتیاز 13 بود.

مهرام در کوارتر انتهای، آغاز خوبی داشت و فاصله امتیازی را کم کرد، اما حملات پرشمار شهرداری، دفاع تیم تهرانی را کاملاً به هم ریخت. نتیجه کوارتر انتهای هم 27 بر 16 به سود شهرداری گرگان بود تا این تیم در بازی شماری، 2 بر یک از حریف تهرانی پیش بیفتد.

آلاده آمینو 20 امتیاز و 14 ریباند و نوید رضایی فر 17 امتیاز برای شهرداری و صمد نیکخواه 22 امتیاز و پنج ریباند برای مهرام داشتند.

بازی نخست دو تیم با نتیجه 84 بر 72 به سود شهرداری گرگان و بازی دوم، 101 بر 78 به سود مهرام تمام شده بود. بازی چهارم آنها از ساعت 20:30 روز شنبه 4 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر بسکتبال، شهرداری گرگان از مهرام انتقام گرفت، شاگردان شاهین طبع به قهرمانی نزدیک شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر بسکتبال، شهرداری گرگان از مهرام انتقام گرفت، شاگردان شاهین طبع به قهرمانی نزدیک شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید