مناسب سازی 22 بازار میوه و تره بار همزمان با 12 آذرماه روز جهانی معلولان

به گزارش بهترین عینک آفتابی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اتمام مناسب سازی 22 میدان و بازار میوه و تره بار در راستای تسهیل در تردد معلولان و جانبازان تا 12 آذرماه همزمان با روز جهانی معلولان و استانداردسازی 41 میدان و بازار میوه و تره بار برای استفاده معلولان اطلاع داد.

مناسب سازی 22 بازار میوه و تره بار همزمان با 12 آذرماه روز جهانی معلولان

به گزارش گروه اجتماعی بهترین عینک آفتابی، مجتبی یزدانی در مورد توسعه میادین و بازار های میوه و تره بار در سطح شهر تهران و نیز اقدامات سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در زمینه پیشرفت های فنی و توسعه عمرانی این سازمان، گفت: این سازمان در سال 98 تا اواخر امسال اقدامات لازم را به منظور احداث حداقل 10 بازار میوه و تره بار در مناطق فاقد بازار و کم برخوردار تهران انجام داده است.

یزدانی در ادامه اضافه نمود: علاوه بر این با استقبال و مشارکت بخش خصوصی در زمینه اختصاص زمین و بنا، درصدد هستیم تا برای رفاه حال شهروندان، تعداد بازار های محلی و محله ای در نواحی ای که دارای جمعیت بیشتری می باشند و همینطور فاقد بازار هستند، اقدام کنیم.

وی با اشاره به 12 آذرماه مصادف با روز جهانی معلولان اظهار کرد: به همین مناسبت سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در نظر دارد تا به شکل همزمان از 22 میدان و بازاری که برای توان یابان اعم از معلولان و جانبازان مناسب سازی شده اند، بهره برداری کند.

یزدانی با ذکر این نکته که در این 22 میدان و بازار میوه و تره بار نسبت به استانداردسازی فضا های موجود به منظور امکان استفاده آسان و ایمن افراد کم توان اقدام شده است، اعلام نمود: در امسال، تعداد 22 میدان و بازار میوه و تره بار با توجه به استاندارد های تعریف شده برای استفاده معلولان و جانبازان مناسب سازی شده اند که از این تعداد 7 میدان و بازار مناسب سازی شده در شرق تهران، 7 محل در غرب، یک محل در شمال تهران، 4 محل در جنوب تهران و 3 محل در مرکز پایتخت قرار دارند.

به گفته یزدانی، علاوه بر مناسب سازی میادین و بازار های مذکور، بلافاصله استانداردسازی 41 میدان و بازار دیگر نیز شروع خواهد شد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران به دیگر اقدامات فنی و عمرانی این سازمان اشاره نمود و گفت: عملیات احداث ساختمان ستادی این سازمان در محل میدان مرکزی میوه و تره بار در دست انجام است و علاوه بر آن، نسبت به انجام روکش آسفالت کامل دو میدان مهم و پر رفت و آمد سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شامل میدان صادقیه و میدان جلال آل احمد نیز اقدامات لازم اجرا شده است. همچنین فضای سبز موجود در میدان میوه و تره بار صادقیه نیز با همکاری سازمان بوستان ها، تکمیل و تجهیز شده است.

وی در انتها گفت: همچنین عملیات اجرایی احداث دومین مجتمع و مرکز تخصصی آبزیان در محل میدان صادقیه شروع شده است، ضمن این که اولین مرکز تخصصی آبزیان نیز در میدان جلال آل احمد به شهروندان محترم خدمات رسانی می نماید.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مناسب سازی 22 بازار میوه و تره بار همزمان با 12 آذرماه روز جهانی معلولان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مناسب سازی 22 بازار میوه و تره بار همزمان با 12 آذرماه روز جهانی معلولان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید