ناتینگ با اپل سرشاخ شد!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، دیجیاتو نوشت: کارل پی، بنیان گذار ناتینگ می گوید آن ها در حال مذاکره با اپراتورهای آمریکایی هستند تا برای رقابت با اپل موبایلی در این بازار عرضه نمایند.

ناتینگ با اپل سرشاخ شد!

شرکت ناتینگ (Nothing) که مقر اصلی آن در بریتانیا قرار گرفته است و به وسیله کارل پی، هم بنیان گذار وان پلاس تأسیس شده است، در نظر دارد که گوشی هوشمند نوی را در آمریکا عرضه کند تا به رقابت مستقیم با آیفون اپل بپردازد.

کارل پی اخیراً در مصاحبهیی با CNBC اعلام نموده که در حال مصاحبه با اپراتورهای آمریکایی است تا برای عرضه یک موبایل نو در ایالات متحده آماده گردد. اگرچه او فعلاً نامی از این اپراتورها نبرده، اما یادآور شده است که برای عرضه یک گوشی مناسب در آمریکا، باید هم راستا با تنظیمات خاص، اپراتورها تغییراتی را در گوشی های خود ایجاد کند تا این محصولات بتوانند از تمام امکانات استفاده نمایند و شرایط رقابت با آیفون را داشته باشند.

مؤسس شرکت ناتینگ می گوید همین مسئله باعث شده است آن ها تا به امروز موبایلی در بازار آمریکا عرضه ننمایند. این شرکت تابستان سال جاری تلفن هوشمندی به نام Phone (1) را عرضه کرد که محصولی میان رده بود. این گوشی با قیمتی در حدود 400 دلار تقریباً رقیبی برای آیفون SE محسوب می شد، اما ناتینگ حالا می خواهد در بازار خود اپل به رقابت با این شرکت برود و حتی شاید پرچمداری برای رقابت با پرچمداران این کمپانی معرفی کند.

ناتینگ کار سختی برای رقابت با اپل دارد

کارل پی درباره رقابت با آیفون در آمریکا می گوید: اندروید برای رقابت در بازاری که iOS همیشه بیشتر و بیشتر غالب شده است، کار سختی دارد. آن ها با iMessage و AirDrop زیست بوم قدرتمندی به ویژه بین نسل Z ساخته اند. این چیزها من را نگران می نماید. شاید زمانی برسد که اپل 80 درصد از بازار را در دست بگیرد و دیگر فضای کافی برای رقابت تولیدنمایندگان اندرویدی وجود نداشته باشد.

البته ناتینگ به طور کامل از بازار آمریکا دور نبوده است. کارل پی می گوید این شرکت در حال حاضر یک سوم هدفون های Ear (stick) را در آمریکا می فروشد. با این حال، او درباره فروش موبایل در ایالات متحده می گوید: [آمریکا] مطمئناً بازاری است که همین حالا علاقه زیادی به محصولات ما دارد و اگر گوشی های هوشمند خود را آن جا عرضه کنیم، مطمئنم که می توانیم رشد زیادی داشته باشیم.

ناتینگ انتظار دارد که درآمدهای خود را از 20 میلیون دلار در سال 2021 به 250 میلیون دلار در سال 2022 برساند. این شرکت بعلاوه حالا تعداد کارمندان خود را دو برابر نموده و به بیش از 400 نفر رسانده است. البته ناتینگ همچنان زیان ده است و پی امید دارد که تا سال 2024 این شرکت را به سودآوری برساند.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "ناتینگ با اپل سرشاخ شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناتینگ با اپل سرشاخ شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید