هشدار و آماده باش مدیریت بحران درپی پیش بینی بارندگی در تهران

به گزارش بهترین عینک آفتابی، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد کاهش دما و بارندگی در منطقه ها مختلف استان تهران هشدارهایی را به مردم ارائه کرد و از آمادگی دستگاه های امدادی و خدماتی اطلاع داد.

هشدار و آماده باش مدیریت بحران درپی پیش بینی بارندگی در تهران

به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر عصر امروز با اشاره به صدور هشدار زرد کاهش دما در استان تهران از سوی سازمان هواشناسی گفت: طبق گزارش سازمان هواشناسی استان تهران برای فردا پنجشنبه دهم آذر در ارتفاعات و منطقه ها شمال غرب استان بارش باران پیش بینی شده است.

وی اضافه نمود: بعلاوه طبق پیش بینی صورت گرفته از سوی سازمان هواشنایی برای روز جمعه11 آذر ماه در ارتفاعات، شنبه12 آذر در نیمه شمالی، یکشنبه13 آذر در سطح استان تهران بارش باران، رخداد پدیده مه،گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در ارتفاعات بارش برف و روند کاهش دما به ویژه در منطقه ها شمالی استان را خواهیم داشت.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه به همین دلیل نیز مدیریت بحران توصیه های لازم برای انجام اقدامات مقابله ای را به دستگاه های امدادی، خدماتی، انتظامی و ... ارائه نموده است، گفت: لازم است که عموم مردم از جمله مسافران، کشاورزان ، دامداران، عشایر ، گلخانه داران ، مرغداران و سایر بهره برداران از این موضوع آگاه بوده و از صعود به ارتفاعات، استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و ... پرهیز نمایند. بعلاوه به همه مردم که قصد سفر و تردد در مسیرها و محورهای کوهستانی را دارند توصیه می کنم که حتما تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند تا در صورت بروز حادثه مجهز باشند.

یزدی مهر با بیان اینکه آماده باش کامل نیروهای امدادی و عملیاتی استان تهران نیز لازم است، گفت: تمهیدات و تدابیر لازم در این خصوص در سطح منطقه ها تحت تاثیر اندیشیده شده است.

منبع: فرارو

به "هشدار و آماده باش مدیریت بحران درپی پیش بینی بارندگی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار و آماده باش مدیریت بحران درپی پیش بینی بارندگی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید