هشدار پلیس فتا در خصوص کلاه برداری در پوشش صدور کارت هوشمند خودرو

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرنگارانان مراقب کلاه برداری متخلفان در پوشش صدور کارت هوشمند خودرو باشند زیرا که این کلاه برداران از شیوه مذکور مبادرت به اخذ مبالغ گوناگون از مردم می نمایند.

هشدار پلیس فتا در خصوص کلاه برداری در پوشش صدور کارت هوشمند خودرو

به گزارش بهترین عینک آفتابی به نقل از ایرنا، سرگرد روح الله شهبازی پور گفت: در روز های اخیر کلاهبردارانی به بهانه صدور کارت هوشمند خودرو با شهروندان تماس گرفته و مبالغی را از آن ها کلاهبرداری می نمایند.

وی اضافه نمود: در این روش کلاهبرداران با ارسال پیامک و تماس تلفنی با شهروندان ارتباط برقرار نموده و پس از جلب اعتماد آنان، اعلام می نمایند که کارت هوشمند برای خودرو آنان صادر شده و برای ارسال و دریافت کارت، شهروندان باید مبالغی را به شماره حساب اعلامی از سوی آنان واریز نمایند.

رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد به شهروندان توصیه کرد که به چنین پیامک ها و تماس هایی که هویت آن ها معین نیست توجهی ننموده و خواسته های آنان را انجام ندهند تا از کلاهبرداری های احتمالی جلوگیری گردد.

سرگرد شهبازی پور ابراز داشت: مالکان خودرو برای دریافت تمامی اسناد و مدارک خودرو خود تا حد ممکن سعی نمایند به صورت حضوری به مراکز معتبر مراجعه نمایند.

وی از هم استانی ها خواست در صورت مواجهه با چنین مواردی موضوع را فوری به وسیله وب سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش گزارش های مردمی اعلام نمایند.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار پلیس فتا در خصوص کلاه برداری در پوشش صدور کارت هوشمند خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس فتا در خصوص کلاه برداری در پوشش صدور کارت هوشمند خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید