پاکسازی پوست ، دوره ای اشتغال محور با بازار کاری گسترده

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرگزاری خبرنگاران- پاکسازی پوست یکی از اعمالی است که باید به بخشی جدایی ناپذیر در مراقبت از پوست در زندگی هر فرد تبدیل گردد ، زیرا این عمل به حذف چربی های اضافی، سلول های مرده، کثیفی و عرق از روی پوست یاری کرده و علاوه بر اینکه فرصت نفس کشیدن به پوست را می دهد باعث زیبایی و شادابی پوست نیز می گردد .

پاکسازی پوست ، دوره ای اشتغال محور با بازار کاری گسترده

پاکسازی پوست باعث تمیز شدن و از بین رفتن کثیفی ها و آلودگی های ناخواسته از روی سطح پوست می گردد . در طول روز، پوست صورت به طور مداوم تحت تاثیر باکتری ها، آلاینده ها ، ویروس ها ، کثیفی و سلول های مرده قرار می گیرد . با انجام پاکسازی می توان این سطوح را از بین برده و باعث مراقبت و زیبایی بیشتر پوست شد.

با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی پاکسازی پوست را بصورت منظم انجام می دهند و تقاضا برای این کار زیاد است عده زیادی از افراد تمایل دارند تا دوره آموزش پاکسازی پوست صورت را گذرانده و از این راه امرار معاش نمایند.

در دوره های آموزش پاکسازی پوست ، هنرجو یاد می گیرد که چگونه با اعمال روش های درمانی باعث زیبایی بخشی و طراوت پوست گردد.

بدین منظور هنرجو ابتدا زیر نظر مربیان ماهر و با تجربه این مرکز با انواع پوست که شامل پوست های چرب، خشک و ترکیبی می باشند آشنا شده و می توانند ساختار پوست را کاملاً تجزیه و تحلیل و آنالیز نمایند.

در ادامه آموزش ها یاد می گیرند که چگونه با استفاده از ماسک و اسکراب های مخصوص پوست های متفاوت، پاکسازی از پوست که شامل زدودن آلودگی ها و جوش های سرسیاه پوست است را انجام داده و با رساندن مواد مغذی به پوست باعث پاکیزگی منافذ و بستن آن ها شوند.

پس از گذراندن دوره های مبتدی آموزش پاکسازی پوست هنرجویان می توانند در دوره های تکمیلی که شامل کار با دستگاه های مختلف پزشکی مخصوص پاکسازی پوست مانند مینی هایفو، دستگاه مینیRF ، دستگاه میکرودرم ابریژن و غیره را نیز بیاموزند تا به صورت کاملاً حرفه ای و کامل این کار را انجام دهند.

پاکسازی پوست شامل چه مراحلی است؟

- اولین مرحله در پاکسازی پوست شناخت نوع پوست می باشند.

- هنرجو سپس باید از بتواند ماسک و اسکراب مناسب پوست های مختلف را ساخته و آنها را به طور مناسب بر روی پوست اعمال کند.

- در مرحله بعدی هنرجو با طریقه آبرسانی و لایه برداری از پوست آشنا می گردد.

- گام بعدی در پاکسازی پوست ماساژ دادن صورت به صورت کاملا اصولی و صحیح است.

- در ادامه هنرجو باید بتواند پاکسازی از پوست و بستن منافذ آن را انجام دهد.

- در صورتی که هنرجو در دوره های تکمیلی و پیشرفته پاکسازی پوست نیز شرکت کند نحوه کار با دستگاه های میکرودرم را فراگرفته و می تواند پیلینگ پوست را انجام دهد و یا با استفاده از دستگاه التراسونیک باعث ظاهر زیبای پوست گردد.

در دوره آموزش پاکسازی پوست ،هنرجو با تمام مراحل ذکر شده در بالا آشنا شده و در خاتمه زیر نظر مربی، پاکسازی پوست را بر روی صورت مدل با استفاده از لوازم و تجهیزاتی همچون دستگاه بخور سرد و گرم، انواع ماسک و اسکراب، لوسیون ،آبرسان، شیرپاک کن، تونر پاک نماینده، دستگاه میکرودرم و غیره انجام می دهد.

نکته قابل توجه در خصوص شرکت در آموزش پاکسازی پوست ، این است که هنرجو پس از گذراندن این دوره بر انجام پاکسازی پوست صورت تسلط و مهارت کافی پیدا نموده و می تواند با استفاده از تجهیزات پزشکی نیازهای پوستی مشتریان خود را به طور کامل رفع کند.

بازار کار پاکسازی پوست چگونه است؟

به علت تمایل افراد به انجام کارهای زیبایی مربوط به پوست به طور میانه عایدی افرادی که در این زمینه کار می نمایند بالا بوده و بسته به خدمات قابل ارائه و استفاده از روش های نو مقدار مبالغ عایدیها فرق دارد. اگر بخواهید در زمینه مراقبت از پوست عایدی بالایی داشته باشید توصیه می گردد دوره های تخصصی و پیشرفته پاکسازی پوست را بگذرانید .آنچه مسلم است افراد مسلط به پاکسازی پوست ، فرصت های شغلی مطمئن و رو به رشدی پیش رو دارند.

دوره آموزش پاکسازی پوست در آکادمی مریم رحیمی فرد

دوره آموزش پاکسازی پوست در آکادمی مریم رحیمی فرد ارائه شده و هنرجویان زیادی در این آکادمی تحت تعلیم به وسیله مربیان با سابقه و ماهر قرار می گیرند و هم اکنون صاحب درامد و کسب و کار خود هستند .

دوره آموزش لیزر موهای زائد ، دوره آموزش اپیلاسیون و دوره تکنسین داروخانه در تهران از آموزشهایی هستند که هنرآموزان با موفقیت در آن و دریافت مدرک معتبر ، به آسانی جذب بازار کار با درامد مناسب می شوند .

برای شرکت در دوره های آموزشی آرایش و زیبایی در تهران ، با آکادمی مریم رحیمی فرد تماس بگیرید.

تلفن مستقیم : 09366635530

www.maryamrahimifard.com

منبع: خبرگزاری آریا

به "پاکسازی پوست ، دوره ای اشتغال محور با بازار کاری گسترده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکسازی پوست ، دوره ای اشتغال محور با بازار کاری گسترده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید