یاری فیسبوک به کهنه سربازان آمریکایی برای مهندس شدن!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، شرکت فیسبوک میخواهد طی یک برنامه جدید، کهنه سربازان آمریکایی را که دیگر قادر به خدمت در ارتش نیستند با آموزش دیجیتالی در بخش های دیگر به کار بگیرد.

یاری فیسبوک به کهنه سربازان آمریکایی برای مهندس شدن!

به گزارش بهترین عینک آفتابی و به نقل از انگجت، فیسبوک یک مرکز جدید برای یاری به جانبازان و خدمت رسانی به اعضای ارتش برای ارتقای سطح سواد دیجیتالی و یافتن فرصت های شغلی جدید برای آنها راه اندازی نموده است.

فیس بوک به عنوان بخشی از برنامه سرمایه گذاری با همکاری سازمان مشاوره SCORE یک برنامه 12 ماهه پیشرفت شغلی را با موضوع مهندسی واقعیت افزوده(AR) و واقعیت مجازی(VR) با هدف آموزش کهنه سربازان آمریکایی که در مهندسی برق و مکانیک و علوم کامپیوتر سابقه دارند، آغاز خواهد نمود.

فیسبوک می گوید که این طرح به منظور یاری به حل چالش های جهانی طراحی شده است. در حقیقت، بسیاری از افراد دارای مهارت های قابل انتقال و ارتقا برای کار در این زمینه هستند و تجهیز آنها به مهارت های بیشتر در دنیای دیجیتال و همچنین قرار دریافت فیسبوک در رزومه های آنها این پتانسیل را ایجاد می نماید که تأثیر بسزایی در این زمینه بگذارند و به زندگی بعد از خدمت نظامی آنها یاری شایانی می نماید.

کهنه سربازان و جانبازان آمریکایی که دیگر قادر به انجام خدمت در ارتش نیستند، می توانند به یافتن شغل، آموزش دیجیتالی، مشاوره و مربیگری و کارگاه های مشاوره آغاز کار دسترسی پیدا نمایند.

در حال حاضر تعدادی از برنامه های مختلف در شرکت فیسبوک وجود دارد که هدف آنها یاری به جانبازان و اعضای ارتش است. اکنون این مرکز همه این منابع را در یک مکان ادغام می نماید تا هدفمندتر فعالیت کند.

فرانک دیاز که یک جانباز و مالک شرکت Tin Hut BBQ می گوید: من به عنوان یک جانبازی که جانبازان دیگر را برای کار استخدام می نماید، می دانم که این امر برای تجارت های مختلف در سراسر ایالات متحده بسیار مفید خواهد بود.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری فیسبوک به کهنه سربازان آمریکایی برای مهندس شدن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری فیسبوک به کهنه سربازان آمریکایی برای مهندس شدن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید