ادامه نظارت بر بازار تا انتها نوروز 99

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس اتاق اصناف استان تهران از تداوم نظارت بر بازار تا بعد از تعطیلات عید نوروز 99 اطلاع داد.

ادامه نظارت بر بازار تا انتها نوروز 99

قاسم نوده فراهانی در گفت وگو با بهترین عینک آفتابی، به تشدید نظارت ها بر بازار در پی اصلاح قیمت بنزین اشاره نمود و گفت: با توجه به احتیاج بازار به کنترل و نظارت در ایام شب عید، بازرسی بازار تا بعد از تعطیلات نوروز 99 ادامه خواهد داشت.

به گفته وی، آمار بازرسی های روزانه از اصناف حاکی از شش تا هفت درصد تخلف است، که تغییری نسبت به قبل از افزایش نرخ بنزین نداشته است.

به گزارش بهترین عینک آفتابی، از 24 آبان ماه قیمت هر لیتر بنزین سهمیه ای 1500 تومان و نرخ هر لیتر بنزین آزاد 3000 تومان معین شد و در پی آن وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، اتاق های اصناف و سایر بخش های مسئول از تشدید نظارت بر بازار خبر دادند.

در این زمینه به گفته معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران بعد از افزایش قیمت بنزین حجم نظارت ها بر بازار دو برابر شده است.

همچنین پیش تر مدیرکل بازرسی و امور قاچاق سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از تشکیل گشت ویژه برخورد با محتکران خبر داده بود.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ادامه نظارت بر بازار تا انتها نوروز 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه نظارت بر بازار تا انتها نوروز 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید