اخبار اقتصادی

واکنش پمپئو به اعلامیه شورای همکاری خلیج فارس

خبرنگاران : وزیر خارجه آمریکا، اعلامیه نشست سران شورای همکاری خلیج فارس را گام مثبتی برای اتحاد کشورهای حاشیه خلیج فارس و عربی دانست.

23 بهمن 1399

اولین نمایشگاه مجازی صادرات کالای ساخت ایران به عراق برگزار می گردد

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: اولین نمایشگاه مجازی اختصاصی صادرات کالای ساخت ایران به عراق از 13 تا 19 بهمن امسال برگزار می گردد.

22 بهمن 1399

آنالیز تفحص از شرکت آتیه صبا و کفش ملی در دستورکار کمیسیون مالی

عضو هیئت رئیسه کمیسیون مالی مجلس از آنالیز طرح تحقیق و تفحص از شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملی در این کمیسیون، اطلاع داد.

15 بهمن 1399

تدوین رژیم حقوقی؛ اصلی ترین راه چاره مشکل حقابه زاینده رود ، مسئولان تحقیقات دانشگاهی رامدنظر قراردهند

زاینده رود از دوره صفویه و حتی قبل از آن، نظام حقوقی تقسیم آب داشته که زندگی مدرن باعث به هم ریختگی آن شده است و حالا هم مردم برای رسیدن به حقوق خود اعتراض می نمایند و هم بهره برداران جدید احتیاج به آب دارند.

14 بهمن 1399

کنایه تند زنوزی به پرسپولیس و محمد حسین میثاقی!

محمدرضا زنوزی در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه اظهار کرد: ما بحث هایی پیرامون مسائل مالی باشگاه تراکتور در مصاحبه قبلی داشتیم. با آمدن مدیران جدید به باشگاه، این فرایند به خوبی در حال طی شدن است. آقای سیاح توضیحات لازم را در این خصوص خواهد داد. برنامه...

13 بهمن 1399

خبرنگاران اعضای برجام خواستار اجرای کامل این توافق شدند

مسکو - خبرنگاران - وزارت امورخارجه روسیه در بیانیه ای اعلام نمود که کشورهای عضو برجام در نشست روز چهارشبنه خواستار بازگشت به اجرای کامل این توافق بین المللی توسط همگی اعضا شدند.

10 بهمن 1399

تلفیق قانون یارانه معیشتی مجلس با طرح دولت تخلف از قانون است

قانون مجلس روشن است، قرار بوده برای 6ماه اقداماتی ازسوی دولت انجام شود، منابع و مصارف آن هم به دقت مشخص شده است. دولت فقط باید در بحث اجرا تصمیم گیری کند و الزاما تنها مجاز است درباره فرم و شکل اجرا حرف بزند.

7 بهمن 1399

بودجه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیش از 13 هزار و 969 میلیارد ریال است

بودجه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر اساس لایحه بودجه 1400 کل کشور بیش از 13 هزار و 969 میلیارد ریال برآورد شده است.

1 بهمن 1399

خبرنگاران معاون وزیرخارجه انگلیس: باب دیپلماسی برای اجرای برجام باز شده است

لندن - خبرنگاران - معاون وزیر امورخارجه انگلیس که تا به امروز کشورش از تعهدات برجامی خود شانه خالی و در قبال تروریسم اقتصادی آمریکا سکوت معناداری کرده است، با اشاره به گام های کاهنده ایران ذیل این توافق ادعا کرد که با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا باب...

30 دی 1399

روایت مظفری از ماجرای فیلم&zwnjنامه&zwnjای با عناصر فیلم&zwnjفارسی

بازیگر سریال ماندگار پهلوانان نمی میرند دلیل غیبت طولانی اش در دنیای تصویر را فقدان تفکر و اندیشه در سریال سازی و عدم توجه به اجرای درام مطرح نمود.

26 دی 1399

روحانی: هدف ما جلوگیری از فزایش قیمت&zwnjها است

خبرنگاران: در جلسه روز یکشنبه ستاد هماهنگی مالی دولت، گزارش وزارت خانه های جهاد کشاورزی و صنعت ، معدن و تجارت از نحوه تامین و توزیع کالاهای اساسی در سال آینده ارائه شد.

19 دی 1399

خبرنگاران فروش نان قسطی در دشتی صحت ندارد

بوشهر- خبرنگاران- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: فروش نان قسطی در این شهرستان صحت ندارد و حتی بعضی از نانوایی ها با ارائه نان رایگان از نیازمندان حمایت می نمایند.

16 دی 1399

خبرنگاران درباره عیسی صدیق

تهران- خبرنگاران- عیسی صدیق یکی از نامداران فرهنگی ایران زمین در سده گذشته محسوب می شد؛ فردی که برای ایجاد آموزش عالی به عنوان یکی از طرح های نوسازی و توسعه تلاش زیادی کرد که نمونه مهم آن تاسیس دانشگاه تهران بود تا آنجا که نام او را بیش از هر چیز با این...

12 دی 1399

20 میلیون نفر توانایی خرید گوشت قرمز را ندارند

تهران (پانا)- اعضای کمیسیون کشاورزی با اشاره به این مطلب که گرانی هزینه تمام شده برای مرغدار باعث افزایش قیمت مرغ شده است، می گویند تا زمانی که تامین نهاده های دامی چه در داخل و چه در خارج و همچنین قیمت گذاری و توزیع تامین محصولات حاصل از نهاده ها دست یک...

12 دی 1399

الحاق ناوشکن دنا به ناوگان نداجا تا نیمه اول دی

تهران (پانا) - فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق ناوشکن دنا تا نیمه اول دی ماه به ناوگان این نیرو خبر داد.

7 دی 1399

گزارش، پیگیری خبرنگاران از دو وزارتخانه افغانستان؛ آیا هزینه های دلاری مهاجرین کاهش می یابد؟

گذر افغانستانی ها در ایران بعید است که به سفارت و یا نمایندگی های کشورشان در بعضی شهرها نیفتد و برای پرداخت هزینه های دلاری در قبال دریافت خدمات کنسولی آه از نهاد برنیاورند. عملکرد و عدم دلسوزی دولت افغانستان آنها را با ناامیدی روبرو نموده است.

6 دی 1399

اطلاعیه متروی تهران در مورد اوراق مشارکت سال 98

تهران (پانا) - متروی تهران با صدور اطلاعیه ای در خصوص واریز بخشی از پول اوراق مشارکت توضیحاتی ارائه کرد.

4 دی 1399

بافوتبال چرک بازی رابردند، پاسخ پیکان راویسی چند هفته قبل داده بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، مقصود خدایی عضو هیات مدیره باشگاه شهرخودرو خراسان در مورد اتفاقات بازی با پیکان و بیانیه این باشگاه تهرانی گفت: باشگاه شهرخودرو خراسان با حفظ خویشتن داری نباید پاسخی به بیانیه پر از توهمی...

3 دی 1399

پیش بینی مثبت فیچ از دورنمای طلای سیاه

موسسه اعتبارسنجی فیچ ریتینگز پیش بینی کرد تقاضا برای نفت در پی اخبار امیدوارکننده از ساخت واکسن ویروس کرونای جدید در سال آینده بهبود پیدا می نماید.

1 دی 1399

تصمیم به تعطیل کردن پایتخت نتیجه می دهد اگر ...

تهران (پانا) - رئیس کانون شورای اسلامی کار البرز با بیان اینکه اگر نتوانیم زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنیم در ماههای آینده با مشکل رو به رو خواهیم شد، تاکید نمود تصمیم به تعطیلی پایتخت و کلان شهرها موثر است به شرطی که همه مردم همکاری و رعایت نمایند...

23 آذر 1399
تعداد: (165)