الکترونیک آرتس قول تغییرات بزرگ در FIFA 22 و بازی های ورزشی می دهد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، در جریان کنفرانسی که الکترونیک آرتس برای اعلام عملکرد این شرکت در این سال و برنامه های آینده آن برای 2021 برگزار کرده بود، وعده داده شده است که امسال از نظر نوآوری در تمامی بازی های ورزشی الکترونیک آرتس سال مهم و قابل توجهی خواهد بود.

الکترونیک آرتس قول تغییرات بزرگ در FIFA 22 و بازی های ورزشی می دهد

اندرو ویلسون، مدیر شرکت الکترونیک آرتس، ابتدا از دو بازی ورزشی جدید این شرکت یعنی بازی های F1 2021 و PGA Tour Golf که اکنون قرار است به فهرست عظیم بازی های ورزشی آن ها اضافه شوند، رونمایی کرد. این در حالی است که او در صحبت هایش طبق معمول بازی های FIFA 22، Madden 22 و NHL 22 را به صورت هم زمان معرفی کرد.

ویلسون درباره بازی های ورزشی شرکت EA می گوید: تمامی بازی های ورزشی ما از جمله، FIFA، Madden، NHL و PGA Tour برای کنسول های نسل بعد طراحی شده اند؛ البته برای کنسول های نسل هشتم هم عرضه خواهند شد. ما بسیار هیجان زده ایم که این فرصت را در اختیار داریم تا بازی هایی مثل Super Mega Baseball را که توسط استودیو متال هد سافتور ساخته می شود و همچنین بازی MLB Tap Sports Baseball را در موبایل به طرفداران بیسبال ارائه دهیم. همچنین بخش ورزشی الکترونیک آرتس امسال قرار است قسمت جدید تحسین شده ترین مجموعه بازی ورزشی جهان یعنی بازی F1 2021 را هم منتشر کند. این اولین اثری است که پس از تکمیل شدن فرآیند تصاحب شرکت کدمسترز توسط الکترونیک آرتس منتشر می شود.

بالاتر از همه این ها، ویلسون اشاره می کند که بازی فیفا 21 پیروز ترین بازی ویدیویی فوتبال تاریخ بوده است. او می گوید: مجموعه بازی فیفا در سراسر جهان بیش از 100 میلیون نفر را مشغول خود کرده است. در سال گذشته، بیش از 20 میلیون نفر به تجربه بخش فیفا آلتیمیت پرداخته اند و مسابقات این بخش با رشد عظیم 180 درصدی روبه رو شده است. بازی Madden NFL هم عظیمترین سال تاریخ خود را تجربه کرده است. بازی های مختلف بخش ورزشی الکترونیک آرتس بیش از همیشه در جذب مخاطبان مختلف پیروز بوده و این کار را همین طور ادامه می دهد. اکنون با یک سال عظیم و سرشار از نوآوری و گسترش، این قدرت را افزایش خواهیم داد.

ویلسون در بخشی از سخنان خود اشاره ای به مجموعه بازی نید فور اسپید کرد و امید جان دریافت آن را در دل طرفداران زنده کرد. او بیان می کند: تصاحب شرکت کدمسترز باعث شد تا ما بتوانیم به صورت گسترده تر و بهتری به استراتژی های کلی خود درباره مجموعه بازی هایی مسابقه ای اتومبیلرانی شرکت فکر کنیم. مجموعه بازی نید فور اسپید قطعا بخش مهم و معناداری از آینده ما خواهد بود. با همکاری کدمسترز و الکترونیک آرتس، ما می توانیم این مجموعه بازی هیجان انگیز را بهبود و گسترش دهیم.

شاید تنها بخشی از حرف های او که ممکن است کمی برای طرفداران ناراحت کننده باشد، این است که آن ها باید حدود 1 ماه بیشتر زمان معمول برای معرفی و نمایش این آثار منتظر بمانند. معمولا بازی های ورزشی الکترونیک آرتس در کنفرانس این شرکت در نمایشگاه E3 برگزار می شد. با این حال، به گفته خودشان به خاطر شرایط کرونا و برنامه ریزی های خاص به وجود آمده، آن ها تصمیم گرفته اند که کنفرانس معمول خود را یک ماه بعد از E3 و در ماه ژوئیه برگزار کنند. کنفرانسی که از همین حالا طرفداران این بازی های ورزشی می توانند انتظار داشته باشند که نمایش هایی از بازی های محبوب خود را در آن مشاهده کنند.

منبع: Gamesradar

منبع: دیجیکالا مگ

به "الکترونیک آرتس قول تغییرات بزرگ در FIFA 22 و بازی های ورزشی می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکترونیک آرتس قول تغییرات بزرگ در FIFA 22 و بازی های ورزشی می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید