بارش برف و وزش باد شدید در بعضی جاده ها

به گزارش بهترین عینک آفتابی، با توجه به پیش بینی بارش برف و باران، رخداد مه، کاهش دید افقی و وزش باد شدید در جاده های چندین استان از فردا، مردم حتما از سفر غیرضروری خودداری نمایند و در صورت ضرورت سفر، خودرو به تجهیزات گرمایشی و زنجیرچرخ مجهز باشد.

بارش برف و وزش باد شدید در بعضی جاده ها

به گزارش فارس، با توجه به ورود سامانه بارشی و بروز تغییرات جوی در بعضی استان ها از امشب، روز آینده در استان های کرمانشاه، جنوب آذربایجان غربی، کردستان، شمال ایلام و لرستان، بارش برف و باران، رخداد مه، کاهش دید افقی و وزش باد شدید و در مناطق جنوبی بارش باران و رعد و برق و در مناطق مستعد وقوع تگرگ پیش بینی می گردد.

روز آینده بارش برف و باران در محورهای هراز و کندوان و بارش باران در آزادراه قزوین رشت پیش بینی شده است.

در این راستا سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تمهیداتی جهت گشت زنی ناوگان راهداری، هماهنگی برای استقرار ماشین آلات راهداری و آمادگی کامل راهدارخانه ها اندیشیده است.

توصیه می گردد مردم در کنار آن که از سفرهای غیرضروری در این مدت خودداری نمایند، حتما در صورت ضرورت سفر، آخرین اطلاعات شرایط راه ها را پیش از سفر از سامانه 141 دریافت نمایند.

رانندگان توجه نمایند در هنگام رانندگی احتیاط لازم به عمل آید ضمن آنکه رانندگان محورهای سردسیر و کوهستانی حتماً تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

منبع: فرارو

به "بارش برف و وزش باد شدید در بعضی جاده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و وزش باد شدید در بعضی جاده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید