برای خلاص شدن از دست نیمار: همه گزینه ها روی میز!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، باشگاه پاری سن ژرمن گزینه انتقال قرضی را در خصوص نیمار مورد آنالیز قرار داده است.

برای خلاص شدن از دست نیمار: همه گزینه ها روی میز!

به گزارش ورزش سه، پاری سن ژرمن به احتمال زیاد 2 نفر از 3 ستاره بزرگ خود را در تابستان جاری از دست خواهد داد. در خبری که اکیپ در شماره امروز خود منتشر نموده با تایید این موضوع تاکید شده که جدایی لیونل مسی قطعی است و نیمار نیز به احتمال زیاد سال آینده در پاریس نباشد.

اوضاع برای ستاره برزیلی چندان خوب نیست و روز گذشته گروهی از اولتراهای پاریسی با تجمع مقابل خانه او خواهان جدایی اش شدند. نزدیکان نیمار به اکیپ خبر دادند که با توجه به شرایط یاد شده بعید به نظر می رسد که او سال آینده در پاری سن ژرمن بازی کند.

باشگاه پاری سن ژرمن نیز نسبت به این اتفاق کم تمایل نیست اما مشکل بزرگ قرارداد این بازیکن تا سرانجام سال 2027 است. پرداخت دستمزد هنگفت نیمار اگرچه برای سران پی اس جی کار سختی نیست اما از عهده بسیاری از باشگاه هایی که او را می خواهند خارج است.

با این حال باشگاه پاری سن ژرمن برای اساس گزارش اکیپ در نظر دارد انتقال قرضی نیمار را در دستور کار قرار داده و این گونه زمینه را برای جدایی احتمالی او فراهم نماید. در چنین شرایطی جذب او ارزان تر بوده و باشگاه های بیشتری می توانند برای به خدمت گرفتنش با PSG وارد مذاکره شوند.

البته همه چیز به تصمیم خود نیمار بستگی دارد و باید دید که او از زندگی در پاریس دل کنده و چالشی تازه امتحان خواهد نمود یا اینکه برخلاف نظر فعلی اولتراهای پاریس، سال آینده نیز پیراهن PSG را به تن او خواهیم دید.

منبع: فرارو

به "برای خلاص شدن از دست نیمار: همه گزینه ها روی میز!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای خلاص شدن از دست نیمار: همه گزینه ها روی میز!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید