برخواه: هدف مان کسب 7 مدال در بازی های آسیایی 2018 است

به گزارش بهترین عینک آفتابی، سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: تمام تلاش مان این است که هر 7 وزنه بردار در بازی های آسیایی اندونزی روی سکو قرار بگیرند.

برخواه: هدف مان کسب 7 مدال در بازی های آسیایی 2018 است

به گزارش خبرنگار ورزشی بهترین عینک آفتابی، محمدحسین برخواه سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در خصوص برگزاری اردوها گفت: این دومین مرحله از اردوهای آماده سازی برای بازی های آسیایی است که از 14 فروردین آغاز شده و نفرات اردونشین 40 روز به صورت شبانه روزی تمرینات شان را ادامه می دهند. سه ماه تا بازی های آسیایی زمان باقی مانده است و مرحله سوم اردوها را آخر این هفته در استان گیلان پیگیری می کنیم. رکورد گیری این مرحله نیز 9 خرداد ماه خواهد بود.

وی ادامه داد: 18 خرداد ماه نیز مرحله سوم اردوهای تیم ملی برگزار می شود که تمرینات به صورت مستمر تا بازی های آسیایی پیگیری می شود.

سرمربی تیم ملی وزنه برداری در خصوص کسر سهمیه وزنه برداری در بازی های المپیک تاکید کرد: در بازی های المپیک سهمیه ها کاهش پیدا کرده است، همین موضوع در رقابت های وزنه برداری بازی های آسیایی جارکارتا هم رخ داده است و نسبت به دوره گذشته، یک سهمیه از این پیکارها کسر شده است. در بازی های آسیایی اینچئون وزنه برداری کشورمان با 8 وزنه بردار حضور داشتند ولی در این دوره در 7 وزن شرکت می کنیم. برهمین اساس کار برای انتخاب نفرات سخت تر می شود.

وی در خصوص استفاده از ملی پوشان جوانان در بدنه تیم ملی بزرگسالان عنوان داشت: بعد از مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ازبکستان، نفرات برتر تیم ملی جوانان را به اردو بزرگسالان دعوت می کنیم تا این شانس را داشته باشند در قالب تیم ملی در مسابقات جهانی حضور داشته باشند.

برخواه در خصوص پیش بینی از مدال آوری در بازی های آسیایی شرح داد: تمام تلاشمان این است که هر 7 وزنه بردار در بازی های آسیایی روی سکو قرار بگیرند.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: تسنیم

به "برخواه: هدف مان کسب 7 مدال در بازی های آسیایی 2018 است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخواه: هدف مان کسب 7 مدال در بازی های آسیایی 2018 است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید