برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید علیرغم محدودیت های کرونا

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس کارکنان کاخ سفید در ماه مه و در میانه بحران مرگبار کرونا در آمریکا با نادیده دریافت محدودیت های کرونایی، میزبان مراسم عروسی مجلل دخترش در آتلانتا با حضور بیش از 70 میهمان بود.

برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید علیرغم محدودیت های کرونا

به گزارش گروه سیاسی بهترین عینک آفتابی، مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید در ماه مه و در میانه بحران مرگبار کرونا در آمریکا علیرغم محدودیت های کرونایی که تجمع بیش از 10 نفر را ممنوع می کرد، میزبان عروسی دخترش در آتلانتا، مرکز ایالت جورجیا بود.

بنابر گزارش ها، این مراسم 31 مه در سالنی مجلل با حضور حدود 70 میهمان از جمله جیم جردن عضو جمهوری خواه سنای اوهایو برگزار گردید. در این مراسم که در فضای بسته برگزار گردید، حضار از جمله خود میدوز مقررات ایالتی درباره زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند. در این زمان تجمع بیش از 10 نفر در ایالت جورجیا ممنوع بود.

به گزارش روزنامه تایم، درست در همان شب برگزاری مراسم عروسی دختر رئیس کارکنان کاخ سفید و در فاصله کمتر از 3 کیلومتر آنطرف تر، پلیس ضد شورش آمریکا و نیرو های گارد ملی جورجیا از معترضان به نژادپرستی و خشونت پلیس که بعد از قتل جورج فلوید به خیابان های آتلانتا آمده بودند با گاز اشک آور پذیرایی می کردند.

بنابر اعلام پلیس آتلانتا، در آن شب بیش از 60 معترض بازداشت شدند. اعتراضاتی که به شهر های دیگر آمریکا از جمله واشنگتن هم کشیده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید علیرغم محدودیت های کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید علیرغم محدودیت های کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید