برگزاری چهارمین ماه بازار صنایع دستی در میدان خان بافق

به گزارش بهترین عینک آفتابی، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بافق گفت: چهارمین ماه بازار صنایع دستی و هنرهای فاخر شهرستان بافق در میدان خان این شهرستان برگزار می گردد.

برگزاری چهارمین ماه بازار صنایع دستی در میدان خان بافق

به گزارش بهترین عینک آفتابی، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یزد، لیلی رنجبر امروز چهارشنبه 22 آبان 98 با اعلام این خبر گفت: چهارمین ماه بازار صنایع دستی و هنرهای فاخر شهرستان بافق 22 و 23 آبان در میدان خان این شهرستان برگزار می گردد.

او با اشاره به اینکه 20 غرفه در این بازارچه مستقر است اضافه کرد: پته دوزی، حصیر بافی، مس، مینای مس، سفال و سرامیک، چلنگری و... از جمله صنایع دستی است که در این بازارچه ارائه می گردد.

رنجبر اظهار کرد: ایجاد حس رقابت، خودباوری، افزایش اعتمادبه نفس بین هنرمندان و ایجاد زمینه مناسب برای فروش محصولات صنایع دستی و معرفی آن به جامعه شهری از اهداف برگزاری بازارچه صنایع دستی بافق است .

او با اشاره به اینکه حصیر بافی این شهرستان در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است، یادآور شد: اصلی ترین هنر مردم بافق از گذشته تاکنون حصیر بافی بوده و اقتصاد صنایع دستی این شهرستان نیز بر پایه محصولات حصیری پایدار است.

  • تور چین ارزان

    تور چین ارزان قیمت، تور پکن، هانگزو، شانگهای، تور نوروز چین همگی را در این وبسایت بیابید.

  • تور ویتنام

    تور ویتنام | برای دیدار از سرزمین زیبای هانوی و شهرهای شگفت انگیز ساحلی با ما همراه باشید.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری چهارمین ماه بازار صنایع دستی در میدان خان بافق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری چهارمین ماه بازار صنایع دستی در میدان خان بافق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید