ترافیک این چهار خیابان در مرکز تهران کم می گردد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، با شناسایی نقطه به نقطه معضلات ترافیکی و اجرای طرح جامع گره گشایی ترافیکی، بار ترافیک از دوش مهم ترین خیابان های تهران برداشته می گردد.

ترافیک این چهار خیابان در مرکز تهران کم می گردد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، علیرضا صادقی بخش معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه با اعلام این خبر گفت:با حضور میدانی در نواحی به صورت نقطه به نقطه به آنالیز شرایط ترافیکی نواحی پرداختیم و طی جلسات کارشناسی راهکارهای برطرف این معضل را آنالیز کردیم واقدامات عملی برای کاهش مسائل ترافیکی خیابان های مهم منطقه 6 انجام می گردد.

معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه ادامه داد: بعد از کار مطالعاتی برنامه عملیاتی برای گره گشایی ترافیکی در منطقه تدوین و عملیات اجرایی در 30 نقطه شروع شد. با توجه به در پیش بودن بازگشایی مدارس که مقدار ترافیک در این محدوده ها را به یک چالش شهری تبدیل می نماید، کوشش ما این است قبل از شروع سال تحصیلی نو به سرعت موارد احصا شده عملیاتی گردد.

صادقی بخش به راهکارهای در نظر گرفته شده برای برطرف گره های ترافیکی منطفقه اشاره و اظهار کرد: این راهکارها شامل اصلاح هندسی معبر، تغییر زمان چراغ های راهنما،هوشمندسازی،نصب علایم و تجهیزات ترافیکی است که کوشش می گردد به سرعت عملیات اجرایی آنها به انتها برسد.

به گفته معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه، تقاطع خیابان مطهری و عبادی، تقاطع خیابان کریمخان و آبان، خیابان بیستم بزرگراه کردستان و خیابان قائم مقام فراهانی از جمله معابری است که در دستور کار آرام سازی ترافیکی در منطقه 6 قرارگرفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ترافیک این چهار خیابان در مرکز تهران کم می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک این چهار خیابان در مرکز تهران کم می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید