تلاش کاخ سفید برای برگزاری دومین دور از مناظره انتخاباتی

به گزارش بهترین عینک آفتابی، کاخ سفید پس از گزارش اخیر پزشک ترامپ شدیدا به دنبال آن است تا دومین دور از مناظرات انتخاباتی لغو شده میان رییس جمهوری آمریکا و جو بایدن برگزار شود.

تلاش کاخ سفید برای برگزاری دومین دور از مناظره انتخاباتی

تلاش های کاخ سفید در این زمینه در حالی صورت می گیرد که پزشک ترامپ روز گذشته اعلام نمود که رییس جمهوری آمریکا دیگر ناقل ویروس کرونا نیست.

برایان مورگنسترن معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید بامداد دوشنبه به شبکه سی ان ان گفت که باید مناظره لغو شده 15 اکتبر (24 مهر) میان نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه برگزار شود.

وی در جمع بهترین عینک آفتابی در کاخ سفید اضافه نمود: رئیس جمهوری آماده بحث و گفت وگو است و پزشکان مانع حضور وی در تجمعات نیستند.

به گفته معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید، پزشکان گفته اند که ترامپ دیگر خطر انتقال ویرویس کرونا به دیگران را ندارد بنابراین خوب است که کمیسیون انتخابات مناظره دوم انتخاباتی را بازگرداند.

تلاش های کاخ سفید برای برگزاری دومین دور مناظرات انتخاباتی 2020 در حالی صورت می گیرد که سدریک ریچموند نماینده کنگره لوئیزیانا و مدیر کمپین انتخاباتی بایدن روز یکشنبه گفت: جو بایدن دوباره خواهان انجام مناظره دوم با ترامپ در اواخر این ماه است.

مدیر کمپین انتخاباتی بایدن به شبکه ان بی سی گفت: بایدن نامزد دموکرات ها حاضر است در اواخر این ماه با ترامپ مناظره دوم انتخابات 2020 را انجام دهد به شرطی که رییس جمهوری دیگر مبتلا به کرونا نباشد و پروتکل های ایمنی رعایت شود.

ریچموند اضافه نمود: من می دانم که بایدن می خواهد دوباره با ترامپ بحث کند و آمریکایی ها فاجعه ای را دیدند که دونالد ترامپ در اولین مناظره داشت.

وی به عنوان مدیر کمپین انتخاباتی بایدن گفت: رویکرد ما به پروتکل های بهداشتی درباره مقابله با کرونا تغییر نکرده است و به توصیه های متخصصان و دانشمندان آمریکایی عمل می کنیم.

ترامپ پس از ابتلا به کرونا و مرخص شدن از بیمارستان روز یکشنبه مدعی شد هیچ دارویی برای ابتلا به کرونا دریافت نمی کند. و گفت من در بیمارستان نوعی آنتی بادی دریافت کردم که بسیار خوب عمل کرد. ، ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "تلاش کاخ سفید برای برگزاری دومین دور از مناظره انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش کاخ سفید برای برگزاری دومین دور از مناظره انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید