توخل: سوپرلیگ؟ من خودم را درگیر نمی کنم

به گزارش بهترین عینک آفتابی، توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی علاقه ای به صحبت فراوان در خصوص سوپرلیگ اروپا ندارد.

توخل: سوپرلیگ؟ من خودم را درگیر نمی کنم

به گزارش گروه ورزشی بهترین عینک آفتابی، چلسی یکی از باشگاه هایی بوده که با ایده برگزاری لیگ اروپا موافقت نموده و احتمالا روزهای پرتنشی را پیش رو خواهد داشت. در نشست خبری پیش از ملاقات مقابل برایتون، توماس توخل در خصوص اخراج غیرمنتظره ژوزه مورینیو از تاتنهام و لالبته حواشی برگزاری سوپرلیگ اروپا حرف زده است.

توماس توخل گفت: معمولا وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد من کمی تعجب می کنم. همه ما رقیب هستیم و سعی می کنیم یکدیگر را شکست دهیم، اما در نهایت آرزو داریم همه سرمربیان شرایط خوبی داشته باشند. صادقانه فکر نمی کردم ژوزه مورینیو اخراج گردد و وقتی جنین تصمین بزرگی گرفته می گردد شگفت آور است.

سوپرلیگ اروپا؟ این همان چیزی است که من دوست دارم انجام دهم، دشوارترین مسابقات اروپایی. در واقع اصلا من به همین دلیل در چلسی هستم. خیلی خودم را درگیر همه موارد نمی کنم و شادمان نستیم که اینقدر حواشی ایجاد شده، فکر کردم ما می توانیم امروز در خصوص بازی مقابل منچسترسیتی و برایتون صحبت کنیم، اما شاید اینطور نباشد.

من می خواهم در مسابقات باشگاهی کار کنم. به باشگاه اعتماد دارم و می دانم آنها تصمیمات درستی را اتخاذ می نمایند، قضاوت درباره همه چیز زود است و این کار وظیفه من نیست. روی نشان من از چلسی نوشته شده که من باید نقش خودم را بازی کنم. نقش من مربیگری و تمرکز است و ما فردا یک بازی مهم داریم. من فرد مناسبی برای پاسخ دادن به این مسئله نیستم. درک می کنم که چرا واکنش های احساسی زیادی وجود دارد، اما من اطلاعات کافی در خصوص این موضوع ندارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توخل: سوپرلیگ؟ من خودم را درگیر نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: سوپرلیگ؟ من خودم را درگیر نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید