فراوری خودرو ترکیه 27 درصد افت کرد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، خبرنگاران : انجمن فراوریکنندگان خودروی ترکیه بیان کرد فراوری خودروهای موتوری در این کشور در نیمه اول امسال میلادی 27 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته و به 636757 دستگاه رسیده است.

فراوری خودرو ترکیه 27 درصد افت کرد

به گزارش بهترین عینک آفتابی به نقل از تسنیم، انجمن فراوریکنندگان خودروی ترکیه بیان کرد فراوری خودروهای موتوری در این کشور در نیمه اول امسال میلادی 27 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته و به 636757 دستگاه رسیده است. دلیل اصلی این کاهش فراوری، پایین آمدن صادرات خودروی این کشور است.

براساس گزارش بلومبرگ، انجمن فراوریکنندگان خودروی ترکیه طی بیانیه ای بیان کرد صادرات خودروی ترکیه 36 درصد طی این دوره کاهش یافته در حالی که فروش داخلی 60 درصد افزایش داشته است.

این اطلاعات تاثیر اقدامات دولت برای تقویت رشد اقتصادی را نشان می دهد که شامل ارائه وامهای بلند مدت با بهره پایین از طرف بانک های دولتی برای یاری به تامین اقتصادی خرید خودروهای داخلی است.

طبق بیانیه این انجمن، فراوری خودروهای موتوری در ترکیه 12 درصد در جولای کاهش یافت. فروش داخلی 385 درصد افزایش داشت درحالی که صادرات 33 درصد پایین آمده بود.

منبع: اقتصادنیوز

به "فراوری خودرو ترکیه 27 درصد افت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری خودرو ترکیه 27 درصد افت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید