خبرنگاران آثار برتر مسابقه نقاشی با موضوع کرونا در قشم معرفی گردید

به گزارش بهترین عینک آفتابی، قشم- خبرنگاران- 100 نقاشی از نقاط مختلف ایران، به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم رسید که از این میان سه نقاشی به عنوان آثار برتر معرفی گردید.

خبرنگاران آثار برتر مسابقه نقاشی با موضوع کرونا در قشم معرفی گردید

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم شامگاه سه شنبه به خبرنگار بهترین عینک آفتابی گفت: آثار سمیرا محمودی، نگین طاهری و الناز صالحی نژاد به عنوان سه اثر برتر این مسابقه شناخته شد.

علیرضا کمساری اضافه کرد: همچنین 16 اثر به عنوان آثار برگزیده معرفی شدند.

وی ادامه داد: نقاشی سیده انیسه زارعی، مجیب هدری صلغی، امیر محمد پوزش، یاشار صالحی، زهرا خدادادی، مشخص پوزش، اسما محمدی و ماریه پوزش به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم توضیح داد: محمد پوزش، مشخص پوزش، عرفان هاشمی پور، رمیصا زیوری،احسان زمردی، فاطمه اکبری، سیاوش ویژه و نسترن قادری دیگر افرادی هستند آثار آن ها به عنوان برگزیده انتخاب شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه افراد از استان های مختلف هستند و با توجه به طرح فاصله گذاری اجتماعی به دلیل شیوع ویروس کرونا، هدیه های افراد برای آنان ارسال می گردد.

کمساری توضیح داد: به این منظور ضروری است نفرات برتر شماره حساب و یا کارت عابربانک و 16 نفر برگزیده آدرس و کدپستی خود را به شماره همراه 09301502044 ارسال نمایند.

ویروس کرونا موسوم به کوید 19 اواسط ماه دسامبر (24 آذرماه 98) در شهر ووهان واقع در مرکز چین گزارش شد ابتدا از این بیماری به عنوان ذات الریه نام برده می شد اما کمیسیون ملی بهداشت چین در 30 دسامبر سال 2019 (9 دی ماه 98) به صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اظهار داشت.

در ایران تا کنون84 هزار و 802 مبتلا به کرونا شناسایی شدند که از این تعداد 60 هزار و 965 بهبود یافتند و پنج هزار و 297 نفر فوت کردند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران آثار برتر مسابقه نقاشی با موضوع کرونا در قشم معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آثار برتر مسابقه نقاشی با موضوع کرونا در قشم معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید