سولسشایر: فوتبال بدون هواداران معنایی ندارد، مارسیال به بازی با لاسک نمی رسد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، اولگنار سولسشایر امیدوار به انجام یک بازی زیبا از سوی شاگردانش در جدال لیگ اروپاست.

سولسشایر: فوتبال بدون هواداران معنایی ندارد، مارسیال به بازی با لاسک نمی رسد

به گزارش بهترین عینک آفتابی، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لاسک در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ اروپا از یک جدال سخت و آمادگی شاگردانش سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: بازیکنان روی بازی تمرکز کرده اند. شرایط برای کل جامعه سخت است. باید کاری را که به ما گفته شده است انجام بدهیم و در غیاب هواداران جو خاصی را برای خودمان رقم بزنیم. بازیکنان به تمرین کردن در غیاب تماشاگران عادت دارند. مسابقات زیادی پشت درهای بسته انجام می دهیم و شکی ندارم بازیکنانم حتی در غیاب هواداران هم آماده بازی کردن هستند. البته شرایط عجیبی خواهد بود. می خواهیم بیشترین بهره را از آن ببریم.

او در ادامه اضافه کرد: نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد و فقط باید با آن کنار بیاییم. به نظرم فوتبال برای هواداران است و بدون آن ها معنایی نخواهد داشت. فوتبال باید همیشه برای آن ها باشد. شرایط سختی است اما بازیکنان در تمرکز کردن روی بازی خیلی خوب هستند.

سولسشایر گفت: تستی در کار نبوده است. این به متخصصان و پزشک مان بستگی دارد اما تا به امروز دلیلی برای این کار وجود نداشته است.تصمیمگیری با متخصصان خواهد بود و دغدغه اصلی باید سلامت عموم مردم باشد.در حال حاضر از تصمیماتی که برای بازی بعدی گرفته شده است، اطلاع ندارم. باید منتظر تصمیم گیری مقامات و دولت بمانیم.مارسیال پس از برخورد با تیر دروازه مصدوم شد، بنابراین آماده این مسابقه نخواهد بود. امیدوارم برای بازی یکشنبه برسد اما مطمئن نیستم. او هنوز آماده نیست و با تیم تمرین نکرده است. آنتونی تا هفته بعد آماده خواهد شد.

او در انتها شرح داد: خیلی خشنود هستیم که آینده تاهیت چونگ کنار ما رقم می خورد. به او فرصت خواهیم داد تا پیشرفت کند. همین وضع هم برای آنجل وجود دارد. امیدواریم بتوانیم او را متقاعد کنیم بازیکن منچستریونایتد بماند. ترکیبی ساخته ایم که در آن مک تومینای می خواهد بازی کند اما همچنین خواستار خوب کار کردن ماتیچ است. همه می دانند دیگر به مقطع معین کننده فصل رسیده ایم. به کسی فرصت بازی می رسد که عملکرد خوبی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: فوتبال بدون هواداران معنایی ندارد، مارسیال به بازی با لاسک نمی رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: فوتبال بدون هواداران معنایی ندارد، مارسیال به بازی با لاسک نمی رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید