شوک به پاری سن ژرمن؛ درخواست جدایی امباپه

به گزارش بهترین عینک آفتابی، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در پی جدایی از این تیم در پنجره نقل وانتقالات زمستانی است.

شوک به پاری سن ژرمن؛ درخواست جدایی امباپه

کیلیان امباپه که تابستان اخیر در آستانه پیوستن به رئال مادرید بود و گفته می شد که حتی با این باشگاه اسپانیایی به توافق رسیده، خاتمه قید پیوستن به پرافتخارترین باشگاه اروپا را زد و قراردادش را با باشگاه پاری سن ژرمن تمدید کرد، اما حالا خبر می رسد که او در پی جدایی زودهنگام از قهرمان فرانسه است.

بر اساس گزارش نشریه اسپانیایی مارکا چاپ مادرید؛ رابطه این ستاره فرانسوی و پاری سن ژرمن کاملاً سرد شده است. این نشریه این خبر را که اولین بار به وسیله رادیو مونت کارلو فرانسه منتشر شد را تأیید کرد. بر اساس گزارش مارکا؛ امباپه 23 ساله درخواست جدایی اش از PSG را به مدیران باشگاه داده است و ظاهراً روی جدایی اش از این تیم در ماه ژانویه کار می نماید.

مدیران باشگاه پاری سن ژرمن از این موضوع آگاه هستند و پذیرفته اند در این خصوص با این ستاره فرانسوی همکاری داشته باشند. بخش اصلی داستان، اما چیزی است که عده ای را شگفت زده خواهد نمود، چون مقصد او رئال مادرید نخواهد بود. در مذاکراتی که بین طرفین انجام شده همه چیز کاملاً روشن شده است، اینکه کلیان هر تیمی می تواند برود به جز رئال مادرید.

رابطه دو باشگاه رئال مادرید و پاری سن ژرمن خوب نیست. فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید و ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن مدتی است که رابطه خوبی با هم ندارند، چون نظرات متفاوتی نسبت به سوپرلیگ اروپایی و بعلاوه انتقال نافرجام امباپه به رئال مادرید دارند.

امباپه احساس می نماید که پاری سن ژرمن به او خیانت نموده است، چون مدیران این باشگاه فرانسوی به او یکسری وعده پیش از تمدید قراردادش داده بودند که هیچ یک عملی نشده است، از جمله وعده فروش نیمار. نشریه فرانسوی اکیپ اخیراً فاش کرد که قرارداد امباپه تا سال 2024 اعتبار دارد نه 2025.

این ستاره فرانسوی که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری سن ژرمن است، تا به امروز در 229 بازی برای پاریسی ها به میدان رفته و آمار 182 گل زده و 88 پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

منبع: فرارو

به "شوک به پاری سن ژرمن؛ درخواست جدایی امباپه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک به پاری سن ژرمن؛ درخواست جدایی امباپه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید