عکس های توی پارتی ات دراومده! اما نه! این کار هوش مصنوعی است &amphellip

به گزارش بهترین عینک آفتابی، چند وقت پیش عکس هایی از یک مهمانی منتشر شد که در واقع هرگز برگزار نشده بود، این رویداد اجتماعی به وسیله هوش مصنوعی ایجاد شده بود.

عکس های توی پارتی ات دراومده! اما نه! این کار هوش مصنوعی است &amphellip

هوش مصنوعی (AI) عکس های افراد را در یک مهمانی قرار داد و به طور هراس آوری این عکس ها واقع گرایانه به نظر می رسیدند.

مایلز زیمرمن، یک توسعه دهنده ، این آخر هفته این تصاویر را منتشر کرد.

تصاویر واقع نما که با استفاده از Midjourney ایجاد شدند، بیش از 29.6 میلیون بازدید در توییتر به دست آورده و بیش از 16200 بار لایک شده.

زیمرمن می نویسد: Midjourney دیوانه وار قدرتمند می گردد. هیچ کدام از این ها عکس های واقعی نیستند، و هیچ کدام از افراد موجود در آن ها وجود ندارند.

این توسعه دهنده رشته ای از تصاویر را به اشتراک گذاشت که زنانی را در حال لبخند زدن نشان می داد که دوربین در دست دارند و بعلاوه گروهی از مردان را نشان می دهد که جام های خود را بالا گرفته اند!

با وجود دقت خوب تصاویر، کاربران شبکه های اجتماعی توانستند نشانه هایی مبنی بر اینکه عکس ها به وسیله هوش مصنوعی فراوری شده اند را پیدا نمایند.

مثلا تعداد بیش از حد انگشتان روی دست، دهان های پر از دندان، خالکوبی های نافرم و دست هایی است که از ورای بدن شخص دیگری بیرون می آیند!

مثلا در عکسی دو زن را می بینیم که دوربین پولاروید را در دست گرفته اند، زنی که عکس می گیرد بسیار بیشتر از پنج انگشت دارد و بعلاوه یک استخوان ترقوه اضافی دارد.

یکی از کاربران در پاسخ به پست زیمرمن اظهار نظر می نماید : به زودی، تنها راه برای تشخیص عکس واقعی از فراوریی، شمردن انگشتان دست خواهد بود؟ 5 و واقعی است، 6 مشکوک است، 7 تا قطعاً به وسیله هوش مصنوعی فراوری شده است!

در همین حال، در همین عکس همراه او خالکوبی عجیب و غریب محو شده ای دارد که به گفته یکی از کاربران توییتر شبیه یک کلونی قارچی رشد نموده در ظرف پتری است!

در تصویر دیگری که یک جفت زن را در حال عکس گرفتن با یک دوربین دیجیتال سفید نشان می دهد ، فردی که دوربین را در دست گرفته است، دست بزرگی از شکل افتاده دارد.

بسیاری از زنان در مجموعه عکس های فراوری شده به وسیله هوش مصنوعی نیز دندان های بسیار زیادی در دهان خود دارند و به نظر می رسد زنی که گوشی در دست دارد، انگشت شستی ندارد!

در همان تاپیک توییتری، زیمرمن مجموعه دومی از تصاویر ایجاد شده به وسیله Midjourney را منتشر کرد که گروهی از مردان را در مهمانی خانگی به تصویر می کشد.

زیمرمن می گوید که به نظر او مولد هوش مصنوعی جانبدارانه رفتار می نماید و در وهله اول برای مهانی سفیدپوست های مرد را در نظر می گیرد.

در تصویر بالا از گروهی متشکل از سه مرد را می بینیم که انگشتان افراد نیز بسیار زیاد است و یکی از مردان دستش از بازویش بیرون آمده.

در عکس بعدی، مردی که پیراهن آبی پوشیده است، انگشتان زیادی دارد.

تصویر بالا گروهی از مردان را در مهمانی خانگی نشان می دهد، مردی که فنجان قرمز را در دست دارد تعداد انگشتان نامتناسبی دارد و دست جدا شده اش در هوا شناور است.

دیگر کاربران توییتر ادعا می نمایند که یکی دیگر از نشانه های فیک بو ن، روشی است که هوش مصنوعی استانداردهای زیبایی غیرواقعی را در تصاویر ارائه می نماید. تمام زنانی که در تصویر نشان داده شده اند دارای ویژگی های سنتی مجذوب کننده و اندامی کوچک بودند.

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی می گوید این هم راه دیگری است برای تبلیغ تیپ های بدنی غیرواقعی و ایجاد فشار بر زنان برای وقف دادن خود با این معیارهای زیبایی.

منبع: توییتر Miles Zimmerman

منبع: یک پزشک

به "عکس های توی پارتی ات دراومده! اما نه! این کار هوش مصنوعی است &amphellip" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های توی پارتی ات دراومده! اما نه! این کار هوش مصنوعی است &amphellip"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید