قتل زن فقیر در دعوا به خاطر رابطه نامشروع!

به گزارش بهترین عینک آفتابی، عاملان قتل زنی که از شدت فقر و تنگدستی فرزندش را به خانواده ای سپرده و قربانی رابطه نامشروع شده است، به زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شوند.

قتل زن فقیر در دعوا به خاطر رابطه نامشروع!

به گزارش شرق، پلیس زمانی از زندگی تلخ این زن مطلع شد که مردی به مأموران اطلاع داد جسد او پیدا شده است. این مرد که باغداری در شهرری است به مأموران گفت چوپانش جسد یک زن را پیدا نموده است.

او در شرح آنچه دیده بود، گفت: من باغدار هستم و چندین رأس گوسفند نیز دارم. چوپانم گوسفند ها را برای چرا برده بود که به من گفت جسد یک زن را در کانال آب پیدا نموده است. من خودم را به محل رساندم و جسد زن جوان را دیدم که کنار کانال بود و پتویی هم روی آن انداخته بودند. همان موقع با پلیس تماس گرفتم. وقتی مأموران در محل حاضر شدند و جسد زن جوان را مشاهده کردند، در آنالیز های اولیه پی بردند این زن در همان حوالی زندگی می نموده و مدارک همراهش نشان داد پریا نام دارد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام آزمایش های لازم اعلام شد این زن خفه شده و به قتل رسیده است. درحالی که مأموران به دنبال عامل یا عاملان قتل بودند، متوجه شدند این زن دختری به نام ساناز داشت که او را به خانواده ای سپرده است. زوجی که ساناز را به سرپرستی قبول نموده بودند شناسایی شدند. آن ها در بازپرسی ها به مأموران گفتند پریا به دلیل فقر شدید بچه اش را به آن ها سپرد.

پدرخوانده ساناز گفت: پریا را مدت ها بود که می شناختم. او از ابتدا هم زن مرفهی نبود، اما بعد از مرگ شوهرش دچار فقر مطلق شد و شرایط زندگی او خیلی بد شد. او و ساناز تنها شده بودند و در یک ساختمان متروکه زندگی می کردند. یک روز وقتی پریا حالش خیلی بد بود و از شدت فقر دیگر نمی توانست کاری بکند بچه اش را پیش من و همسرم آورد و گفت شما از این بچه نگهداری کنید. ما از شرایطی که این بچه دچارش بود خیلی ناراحت بودیم، به همین خاطر قبول کردیم ساناز را عظیم کنیم. او را مانند بچه خودمان ترو خشک می کنیم و در حد توان مان برایش زندگی خوبی درست نموده ایم. ساناز با ما زندگی خوبی دارد، پریا هم هیچ وقت به دیدنش نیامد و ما نمی دانیم چرا او کشته شده است.

درحالی که راز مرگ پریا همچنان در ابهام بود و هیچ ردی از عاملان قتل او به دست نیامده بود، جوانی به نام احمد به اتهام سرقت موتورسیکلت بازداشت شد. احمد در بازپرسی ها از راز قتل پریا پرده برداشت و گفت: من به همراه چهار نفر دیگر از اقوامم که پاکستانی هستند پریا را کشتیم. قرار بود در قبال پرداخت 50 هزار تومان با او رابطه داشته باشیم، یکی از اقوامم به نام سعید با پریا درگیر شد و در این درگیری ما پریا را به قتل رساندیم و فرار کردیم.

مأموران سعید، احمد و محمود را که در قتل دست داشتند، بازداشت کردند؛ اما دو متهم دیگر این پفراینده همچنان فراری بودند. وقتی سه متهم درباره قتل بازپرسی شدند، هرکدام قتل را گردن دیگری انداختند و در نهایت مدعی شدند دو متهم فراری عامل جنایت هستند. به این ترتیب با توجه به دستگیر نشدن دو متهم دیگر کیفرخواست علیه سه نفر از آن ها صادر و پفراینده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این متهمان بعد از مشخص شعبه به زودی پای میز محاکمه می فرایند.

منبع: فرارو

به "قتل زن فقیر در دعوا به خاطر رابطه نامشروع!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل زن فقیر در دعوا به خاطر رابطه نامشروع!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید